قهوه ویتنام

فروش قهوه ویتنام عربیکا خام و رست‌شده

قهوه ویتنام عربیکا

قهوه ویتنام عربیکا یکی از بهترین انواع دانه قهوه نوع آسیایی است که در حجم عمده و به صورت خام و همچنین به صورت رست با ارزان‌ترین قیمت بازار به فروش می‌رسد.

می‌دانید که کشور ویتنام یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قهوه در جهان است که محصول تولیدی مزارع این کشور به سراسر بازارهای جهانی صادر می‌شود. بسیاری از کمپانی‌های اروپایی و آمریکایی از خریداران عمده این محصول هستند. به طور خاص ویتنام بزرگترین تولیدکننده قهوه روبوستا در جهان است. اما بخشی از محصول قهوه این کشور از نوع عربیکا است. این نوع قهوه نیز کیفیت مرغوبی دارد.

برای خرید قهوه ویتنام عربیکا شما می‌توانید از طریق شماره‌ای که در مطلب آمده با قسمت فروش تماس گرفته و ضمن دریافت اطلاعات لازم، نسبت به خرید اقدام نمایید. همه‌ی محموله‌های عمده در اسرع وقت در هر نقطه کشور به مشتریان تحویل داده می‌شود. جهت اطمینان باید به این نکته اشاره کنیم که قهوه خام به صورت مستقیم عرضه شده و همچنین کیفیت رست انجام شده نیز بسیار استاندارد است. بنابراین با خیالی آسوده می‌توانید یک قهوه تازه و بدون هیچگونه اثر کهنگی و آسیب‌دیدگی تهیه نمایید.

به طور جزیی باید بگوییم که بار قهوه عرضه شده توسط این شرکت که از کشور ویتنام به صورت مستقیم تهیه شده، پس از فرآوری به صورت دابل پالیش تمیزکاری شده است. بنابراین کیفیت طعمی آن پس از رست و دم کردن فوق‌العاده خواهد بود. در ضمن اگر برای ترکیب قهوه اسپرسو می‌خواهید از آن استفاده کنید، مطمئن باشید که طعمی کاملا خالص به دست می‌دهد.

در ادامه درباره‌ی فروش عمده، نحوه‌ی تولید، کیفیت فرآوری و قیمت توضیحات مفصل‌تری ارائه می‌کنیم.

قهوه ویتنام عربیکا

فروش عمده قهوه ویتنام عربیکا

گفتیم که این شرکت عرضه‌کننده‌ی مستقیم محصول قهوه کشت‌شده در کشور ویتنام است. شرکتهای تولید و بسته‌بندی معتبر قهوه نظیر استارباکس، ایلی، لاواتزا، مونت هاگن، فولگرز، نسکافه و کیمبو از خریداران عمده محصولات مزارع قهوه در کشور ویتنام هستند. به علاوه اینکه دولت ویتنام در این زمینه سرمایه‌گذاری‌های فراوانی تدارک دیده که تولید قهوه با دقت و کیفیت هر چه بیشتری انجام شود. همچنین از مشورتهای تخصصی مهندسان کشاورزی نیز بسیار استفاده می‌شود.

ویتنام که از دیرباز به تولید قهوه روبوستا شهره است، به تازگی تولید قهوه عربیکا را نیز افزایش داده است. چون تحقیقات کشاورزی نشان داده که خاک مزارع این منطقه برای کشت انواع گونه عربیکا نیز مساعد است. بنابراین سرمایه‌گذاران فرصت را مغتنم شمرده و تولید قهوه نوع عربیکا را که از نظر مرغوبیت و نیز قیمت بالاتر از روبوستا است، را دستور کار قرار داده‌اند.

پس از آنکه این محصول مورد رضایت بسیاری از باریستاها و شرکتهای معتبر تولید قهوه قرار گرفت، تقاضا برای این محصول در بازارهای مختلف جهان از جمله ایران نیز افزایش یافته است. با توجه به چنین بررسی‌هایی هم اکنون این شرکت قهوه ویتنام عربیکا را نیز به صورت عمده به فروش می‌رساند. برای انواع ترکیب قهوه اسپرسو و نیز قهوه ترک به شما پیشنهاد می‌کنیم که از این محصول حتما استفاده کنید. این محصول هم به شکل خام و هم به شکل رست عرضه می‌شود. انواع رست لایت، مدیوم و دارک موجود است.

قهوه ویتنام عربیکا

ارزان‌ترین قیمت خرید قهوه ویتنام عربیکا در ایران

با توجه به عرضه مستقیم و نیز فروش عمده، باید بگوییم که قیمت تمام‌شده به نوعی قیمت کف بازار خواهد بود. در ضمن با توجه به شیوه‌ی پخش ما که بدون واسطه است، از بسیاری از هزینه‌های اضافی نیز جلوگیری به عمل می‌آید. از آن مهمتر کیفیت نیز بسیار عالی است. بنابراین شما با یک تیر دو نشان می‌زنید. ضمن تهیه ی قهوه ویتنام عربیکا که تازه است، تخفیف نیز دریافت می‌نمایید.

راجع به شرایط انبارداری نیز باید اشاره کنیم که نگهداری همه محصولات توسط این نمایندگی تحت شرایط استاندارد صورت می‌گیرد. به این معنی که از تماس مستقیم قهوه با هوای آزاد کاملا جلوگیری می‌شود. به علاوه محیط انبار کاملا خشک است. این خود باعث می‌شود که محصول قهوه تا مدتی طولانی تازه بماند و کیفیت آن حفظ شود. از جمله اینکه با توجه به فروش بالا، هیچ موقع محصولات به صورت طولانی نگهداری نشده و همیشه خرید و فروش در گردش است. اینها خود مصادیقی‌اند که نشان می‌دهد قهوه ویتنام عربیکا عرضه‌شده توسط این شرکت کاملا مرغوب و خوش‌طعم و خوشبو است.

قهوه ویتنام عربیکا

تولید و فرآوری قهوه در کشور ویتنام

گفتیم که ویتنام در ردیف یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قهوه قرار دارد. این کشور در جنوب شرقی آسیا مستقر است. بخش زیادی از جمعیت ویتنام به کار کشت قهوه اشتغال دارند. قهوه علاوه بر یک منبع درآمدی، جزیی از فرهنگ مردمی نیز به حساب می‌آید که در زندگی روزمره ویتنامی‌ها بسیار پررنگ است.

کشاورزان ویتنامی محصولات قهوه را به هر دو روش شسته و طبیعی فرآوری می‌کنند. همه محصولات البته پس از فرآوری تمیزکاری هم می‌شوند که بستگی دارد به اینکه دابل پالیش شده باشند یا اینکه تنها یک بار تمیزکاری شده باشند. تمیزکاری باعث می‌شود که آثار ضربه‌دیدگی و احیانا شکستگی کاملا برطرف شود. همچنین باعث یکدست‌شده هر چه بیشتر آن می‌شود. در نتیجه هنگام آسیاب و به ویژه طی فرآیند رست کیفیت آن عالی‌تر از آب در خواهد آمد.

قهوه ویتنام عربیکا نیز همچون سایر انواع قهوه آسیایی نظیر قهوه هند و قهوه اندونزی طعمی خاکی‌مانند با ته‌مایه‌هایی از عطر گیاهان دارویی از خود نشان می‌دهد که می‌تواند با تنوع بالایی از قهوه‌ها مثل قهوه کنیا، قهوه برزیل، قهوه کلمبیا و حتی‌ قهوه‌های هندی و قهوه‌های اندونزیایی ترکیب شود. برای خرید عمده این محصول می‌توانید از طریق این شرکت اقدام نمایید.

پست های مرتبط