مقالات

فروش مستقیم دانه قهوه کوپی لواک (Kopi Luwak)

فروش مستقیم دانه قهوه کوپی لواک(kopi luwak) از طریق واسطه ها به صورت عمده و جزئی انجام می شود. قهوه کوپی لواک یکی از گرانترین  و کم یاب ترین قهوه های دنیا به شمار می رود. که حتی خریداران آن را مستقیم از شرکت های تولیدی تهیه می کنند و در بازار قهوه آن را به فروش می رسانند.

فروش مستقیم دانه قهوه

در حال حاضر دانه این نوع قهوه ها در بازار کشور ما هم وارد شده است که با قیمت های گزافی شاهد فروش مستقیم این دانه های قهوه هستیم و مصرف کنندگان کمی در ایران هستند که این نوع قهوه ها را میخرند و از آن استفاده می کنند.برای فروش مستقیم این نوع دانه قهوه می توانید با ما در تماس باشید.

قهوه کوپی لواک

کوپی لواک چیست ؟

کوپی لواک (Kopi Luwak) یک نوع قهوه بوده  که از دانه‌های قهوه موجود در مدفوع حیوانی از خانواده زبادان به نام زباد تهیه می‌شود. این حیوان پس از خوردن دانه‌های قهوه، هسته آن را دفع می‌کند که از آن برای تهیه این قهوه استفاده می کنند.

 

مراحل  خارج شدن دانه قهوه از بدن حیوان به چه صورت است؟

  • پس از خارج شدن دانه ها از بدن حیوان زبادان آنها را جمع کرده و خیلی شستشو می دهند.
  • زیر نور خورشید خشکشان میکنند
  • آن را بوداده می کنند
  • آن ها را دم می کنند
  • و در مرحله آخر یک قهوه معطر خوش طعم تولید می شود

این دانه ها که تقریبا دو روز در دستگاه گوارش این حیوان می مانند طعم خاصی می گیرند. کسانی که این قهوه را  خوردند می گویند طعم این قهوه مثل کارامل شکلاتی خوشمزه است.

قهوه کوپی لواک

طعم قهوه کوپی لواک

طعم قهوه کوپی لواک بستگی به عواملی مثل ذات دانه ها ، نوع دانه هایی که برای مصارف انتخاب می شوند.  و میزان ماندگی دانه ها و نحوه پختن آن دارد. همچنین توانایی که این حیوان دارد انتخاب بهترین دانه ها رژیم غذایی او و میزان سلامت و سطح استرس او در طعم و مزه قهوه اثر گذار خواهد بود.

بازگشت به لیست