قهوه, قهوه ریو

قیمت ویژه قهوه برزیل ریو 

قهوه برزیل ریو خالص در مناطق مختلفی از کشور برزیل کاشت می شود که ویژگی های خاص و منحصر به فردی دارد. اگر از طرفداران این محصول هستید، با ما همراه شوید تا به بررسی اختصاصی قهوه ریو ارگانیک و خصوصیات آن بپردازیم. همچنین در پایان مراکز عرضه عمده آن با قیمت ویژه و ارزان را معرفی خواهیم کرد.

قیمت ویژه قهوه برزیل ریو 

ویژگی خاص قهوه برزیل ریو

ویژگی خاص قهوه برزیل ریو  قهوه ریو یا Rio Minas از خانواده قهوه عربیکا و محصول کشور برزیل است. کشت این محصول در منطقه میناس گرایس برزیل رونق چشمگیری دارد و هر ساله حجم قابل توجه ای از آن به بازار بین المللی عرضه می شود. شاید برایتان جالب باشد بدانید که کشور برزیل سالیانه حدود 60 درصد از نیاز بازار به قهوه خام و تازه را تامین می کند. نوع آسیاب شده این نوع قهوه طعم و مزه بسیار تخلی دارد. دانه های آن بسیار باکیفیت بوده و دارای اندازه های 17 و 18 است. در کشور برزیل نیز به عنوان قهوه های باکیفیت، خاص یا همان اسپشیالیتی شناخته می شود.
از مهمترین ویژگی های کیفی و فنی انواع قهوه برزیل ریو می توان موارد و فاکتورهای زیر را نام برد:

  • طعمی شبیه به فندق و شکلات تلخ دارد.
  • اسیدیته آن پایین اما میزان بادی آن بالا است.
  • عطر قهوه ریو مطبوع و شبیه به عطر نعنا است.
  • کافئین موجود در این نوع قهوه 14/1 است.

البته خواص قهوه برزیل ریو را نیز نمی توان نادیده گرفت که به علت داشتن کافئین بالا، جلوگیری از حملات قلبی، آلزایمر، فشار خون مزمن و همچنین افزایش قوای جسمی و تامین انرژی روزانه بدن را می توان نام برد.
انواع دانه قهوه ارگانیک برداشت شده از مزارع برزیل معمولاً به علت کاشت طبیعی دارای خواص و فواید یکسانی هستند. تنها تفاوت آنها در میزان کافئین، اسیدیته و همچنین طعم آنها است.

عرضه قهوه برزیل ریو  400 گرمی

عرضه قهوه برزیل ریو  400 گرمی در بازار عرضه قهوه های وارداتی از برزیل به دو صورت روست شده و دانه های خام یا بو داده صورت می گیرد. قیمت عرضه هر کدام از این محصولات تفاوت های زیادی دارند که بدون شک نوع روست شده آن گران قیمت تر می باشد.
البته قیمت هر کیلو از این محصولات تحت تاثیر درجه کیفی و میزان سفارشات مشتریان می تواند متغیر باشد. انتخاب تامین کننده و فروشنده معتبر نیز نقش مهمی در اطمینان از کیفیت محصول و قیمت خرید آن دارد.
برای خرید قهوه برزیل ریو 400 گرمی بسته بندی شده و ارقام فله ای می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی با فروشندگان و نمایندگان پخش این مرکز در ارتباط باشید. تامین مستقیم و کاهش قیمت در کنار امکان سفارش این محصولات به صورت خام یا روست شده از مزیت های خرید آنلاین به شمار می آیند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *