کاپوچینو

قیمت کاپوچینو فله ایرانی

کاپوچینو فله بیشتر در کافی شاپ ها که مصرف بالایی دارند خریداری می شود ولی برای مصارف محدود خانگی کاپوچینو بسته بندی شده به کار می رود. اما کاپوچینو یک نوشیدنی قهوه است که از ترکیب قهوه اسپرسو و شیر بخار پز درست می شود. اگر کاپوچینو به روال درست خود تهیه شده باشد مزه سر زنده قهوه را همراه با شیرینی لاکتوز شیر به همراه دارد. در بعضی موارد کاپوچینو را با شکر، شیره های ساده و سایر افزودنی ها طعم دار می کنند. 

قیمت کاپوچینو فله ایرانی

تفاوت کاپوچینو با قهوه

تفاوت کاپوچینو با قهوه در ابتدا بدانیم که نوشیدنی قهوه دم کرده دانه های قهوه یا همان  Coffea است اما کاپوچینو دم کرده دانه های قهوه با شیر است. 

جالب است که مقدار شیر استفاده شده در این دو نوع نوشیدنی بسیار متفاوت است و بسته به نوع کاپوچینو شیر در مقدار مختلف اضافه می شود. اگر ضایقه شما قهوه ساده باشد دیگر نیازی به اضافه کردن شیر نیست و آن را تلخ یا با خامه یا شکر میل می کنید . اما در کاپوچینو شیر عضو اصلی آن است و در ۱۰۰ گرم نوشیدنی کاپوچینو ۳۰ گرم قهوه را با ۷۰ میلی لیتر شیر خام ترکیب می کنند. مقدار شیر در این نوشیدنی بستگی به سلیقه های مختلف دارد.

قهوه را معمولا در ایران در لیوان های کاغذی اما کاپوچینو را در لیوان های شیشه ای سرو می کنند. میزان کافئین کاپوچینو و قهوه نیز متفاوت است و کافئین کاپوچینو کمتر از قهوه است. چرا که تنها یک قسمت از کاپوچینو قهوه است و بقیه آن شیر و فوم شیر می باشد. 

شرکت پخش انواع کاپوچینو فله

شرکت پخش انواع کاپوچینو فله

برخلاف همه پیشرفت های بشر در تجهیزات باز هم برای کارهای روزمره به دنبال وقت بیشتری است و بشر سعی می کند به کارها سرعت دهد تا زمان کمتری تلف شود. از این صرفه جویی در وقت حتی برای تهیه نوشیدنی دلخواه خود نیز بهره می برند و آن را به صورت فوری ترجیح می دهند. 

در کشور ما کاپوچینو تک نفره فوری مصرفی بالایی دارد و کاپوچینو فله بیشتر مشتریان آن ها مراکز فروش عمده قهوه یا کافی شاپ ها است و یا کسانی که از این محصولات مصرف بیشتری دارند و تک نفره های آن برایشان مقرون به صرفه نیست.  کاپوچینو فله در بسته های یک کیلویی یا کارتن ۵۰ کیلویی وارد بازار می شود.

قیمت کاپوچینو فله اگر از فروشگاه های معبتر و دست اول تهیه شود بسیار مناسب تر خواهد بود چرا که همیشه هم خرید بدون واسطه برای خریداران، قیمت مناسب و کالای مرغوب و برای تولیدکننده سود بیشتری به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.