قهوه ویتنام

لیست قیمت انواع قهوه ویتنام دارک

قهوه ویتنام دارک + قهوه سیراف

کشور ویتنام از بین کشورهایی که قهوه صادر می کنند رتبه ی دوم را دارد و در گذشته اقتصاد این کشور بسیار وابسته به صادرات قهوه بود، قهوه ویتنام در کل جهان بسیار مشهور است. برای اولین بار معرفی قهوه به ویتنام توسط فرانسوی ها انجام گرفت و این کشور بسیار سریع شرایط کشت این دانه را در داخل کشور خود مهیا کرد .

لیست قیمت انواع قهوه ویتنام دارک

قهوه ویتنام دارک دارای کافئین کمتری است

پس از دوران جنگ به این دلیل که تعداد زیادی از مردم این کشور در جنگ کشته شدند و جمعیت این کشور به شدت کاهش یافت صنعت تولید قهوه در این کشور به شدت تحت تاثیر قرار گرفت و خرید قهوه ویتنام با رکود رو به رو شد. اما پس از مدتی صنعت قهوه در این کشور به قدرت قبلی خود رسید و هم اکنون دومین محصول کشاورزی کشور ویتنام بعد از برنج قهوه درجه یک است.

فروش ویژه انواع قهوه ویتنام دارک

فروش ویژه انواع قهوه ویتنام دارک

قهوه ویتنام دارک طعمی تلخ و گس دارد

در گذشته نوشیدنی مورد علاقه ی مردم ایران بیش تر محدود می شد به همان چای  که در انواع محدود یافت می شد اما با گذر زمان و آشنایی بیش تر مرد ایران با فرهنگ غربی تمایل استفاده آن ها از دیگر نوشیدنی ها نظیر قهوه زیاد شد و امروزه بیش تر مردم از این نوشیدنی استفاده می کنند و از انواع مختلف آن در کشور مطلع هستند و در خواست های زیادی مبنی بر افزایش تولیدات و انواع این محصولات مخصوصا از جانب قشر جوان وجود دارد.

در همه شهر ها کافی شاپ ها و یا مراکز فروش انواع و اقسام قهوه موجود است.قهوه هایی که در بازار فروش وجود دارند اما ممکن است به طور عادی در زندگی افراد مصرف نشوند بسیار تنوع زیادی دارند مثلا قهوه سبز نوعی از قهوه است که عده ی زیادی از مردم از آن آگاهی ندارند و شاید ندانند که چقدر خواص فراوانی دارد استفاده از این قهوه ی سبز یا همان قهوه ی خام البته در برخی موارد از آن به عنوان قهوه ی گرما ندیده نیز یاد می کنند که متداول ترین نوع بیان آن همان قهوه ی سبز است.

اما این مسئله نیز نباید فراموش شود اگر چه که مصرف قهوه سبز می تواند مفید باشد اما استفاده ی زیاد از آن نیز می تواند به بدن آسیب بزند و اگر به اندازه مصرف نشود به همان مقدار که مفید است میتواند برای بدن انسان مضر باشد پس باید در مصرف آن دقت لازم را به کار برد.قهوه ویتنام طعم بسیار تلخی دارد به گونه ای که در قنادی ها هم از آن استفاده می کنند از این رو برای تهیه کردن قهوه های ترکیبی و یا قهوه های فوری بسیار مناسب هستند.

بخش عمده قهوه ویتنام از نوع قهوه ویتنام روبوستا می باشد، قهوه روبوستا نسبت به دیگر قهوه ها به مراقبت کمتری نیاز دارند و نسبت به آفات موجود حساسیت های بسیار کمتری دارند اما خب ممکن است کیفیت پایین تری داشته باشند به نسبت قهوه های عربیکا. آنتی اکسیدان موجود در این قهوه ها بیشتر است چرا که کافئین موجود در آن هم بسیار بیشتر است.

انواع رست قهوه ویتنام در بازار موجود است. با توجه به این که در این روزها قهوه ویتنام دارک جزو قهوه هایی هستند که به نسبت دیگر قهوه ها قیمت نسبتا پایین تری دارند این قهوه ها تبدیل شده اند به دانه های قهوه هایی که قابلیت این را دارند که به طور عمده از فروشگاه ها خریداری کرد.

البته در بسیاری از مراکز این امکان برای تمامی افراد موجود است که این قهوه ها را هم به طور عمده و هم به طور جزئی از بازار های اینترنتی خریداری نمایند و با توجه به این که نسبت به قبل سفارش هایی که مشتریان می دهند بیشتر به صورت عمده است امکان خریدهای اینترنتی بسیار بیش تر از قبل فراهم است.

قهوه ویتنام دارک کافئین زیادی دارد و این ویژگی باعث شده است که این قهوه ها را بتوان در تولید شیرینی و در قنادی ها هم استفاده کرد در نتیجه قنادی ها هم می توانند این قهوه ها را به صورت عمده خریداری نمایند.

تقسیم بندی قهوه ویتنام براساس نوع بسته بندی

بسیاری از ما میدانیم که  قهوه در کشور ویتنام بسیار طرفدار دارد و این قهوه ریشه اش در فرهنگ آن کشور است انواع مختلفی از قهوه در آن وجود دارد که در زیر به چند نوع از آن قهوه ها رانام می بریم.

قهوه Ca Phe Sua Nong (نوعی قهوه با شیر) ،قهوه Ca Phe Da (آیس کافی سیاه) ،قهوه Ca Phe Sua Da (آیس کافی با شیر غلیظ) ،قهوه Ca Phe Trung (قهوه تخم مرغی) ،قهوه Ca Phe Dua (قهوه با شیر نارگیل) ،قهوه Sua Chua Ca Phe (قهوه ماست) ،قهوه Ca Phe Sinh To (قهوه میوه ای) ،قهوه Ca phe chon (قهوه راسو)

موارد نام برده شده تقسیم بندی قهوه های ویتنام بر اساس نوع موادی که در آن به کار برده شده است بود اما اطلاعاتی موجود است که قهوه ها برا اساس بسته بندی نیز به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که قیمت هر نوع بسته بندی با توجه به ویژگی هایی که مختص آن است نسبت به دیگر نوع های آن ممکن است متفاوت باشد با مراجعه به مراکز اینترنتی قهوه به راحتی می توانید از انواع قهوه هایی که در داخل ایران و یا در کشور های دیگر موجود است مطلع شوید.

خرید قهوه ویتنام دارک به صورت مستقیم

خرید قهوه ویتنام دارک به صورت مستقیم همه قهوه های ویتنام مخصوصا از نوع قهوه ویتنام دارک بیشترین کاربرد آن ها در بازار های فروش برای خرید و فروش های عمده است می دانیم که قهوه های دارک طعم تلخ تری به نسبت دیگر انواع آن دارند بنابراین برای تهیه قهوه هایی که مقداری تلخ تر هستند مثلا قهوه اسپرسو گزینه های مناسبی هستند .

قیمت این قهوه ها رقابتی است پس بنابراین نمی تواند خیلی افزایش قیمت داشته باشد و همچنین خرید عمده ی آن که دیگر بسیار قیمت آن را کاهش می دهد . در شهر های مختلف بازار هایی هستند که زمینه ی خرید و فروش انواع قهوه را مخصوصا فروش قهوه ویتنام را به صورت مستقیم و هم به صورت عمده و هم جزئی فراهم می نمایند.اگر قصد دارید قهوه خریداری کنید قبل از هر چیز باید توجه اشته باشید که آن را از مراکز معتبر خریداری نمایید.

قهوه هایی که از مراکز معتبر خریداری می شوند و دارای اصالت هستند هنگامی که خورده می شوند طعم و عطر بسیار خوبی دارند. حتی اگر به تنهایی هم مصرف شود می تواند آن حس خوب را به مصرف کننده آن منتقل کنند گرچه استفده از شیر و شکر می تواند طعم خوب آن را دوچندان کند اما برای تشخیص کیفیت قهوه باید آ ن را به تنهایی استفاده کرد.

قهوه هایی مناسب و خوش طعم و خوش عطر تر هستند که دارای دانه های درشت تری باشند ولی برای آن که عطر بهتری را استشمام و طعم بهتری را بچشید بهتر است که آن را خودتان آسیاب کنید.و یا اگر امکان این که خودتان آن را آسیاب کنید برایتان وجود ندارد دانه را خریده و از آن فروشنده قهوه در خواست کنید که آن را برای شما آسیاب کند.

اما این را بدانید که قهوه هایی که آسیاب شده اند سریع عطر و طعم خود را از دست می دهند و پس از ۀ سیاب کردن بهتر است آن ها را داخل ظرف هایی در بسته نگهداری کنید و اگکر قهوه را به طور کلی و عمده خریداری می کنید بهتر است دانه های آن را بخرید و برای هر نوبت مصرف خود آن ها را آسیاب کنید تا هم قهوه مرغوب استفاده کرده باشید و هم عطر و طعم خود را از دست ندهد.

قهوه ویتنام دارک 1 کیلوگرمی بسته بندی شده

با توجه به این که قهوه در محیط باز ممکن است به صورت یک بوگیر عمل کند بهتر است که آن قهوه ای را که قصد دارید تهیه کنید را به صورت بسته بندی شده خریداری کنید.البته اگر قصد خرید قهوه را به صورت کاملا ریز شده دارید و نمی خواهید که دانه های آن را خریداری کنید بهتر است بسته بندی بخرید .

این نوع قهوه در بازار در انواع قهوه بسته بندی شده یک کیلوگرمی و یا کمتر و یا حتی بیشتر وجود دارد که قیمت آن آن نمیتوانند خیلی اختلاف داشته باشند چون بازار این قهوه ها رقابتی است .سایت های مختلفی وجود دارند که در مورد انواع قهوه توضیحات جامعی داده اند و میتواند با مراجعه به آن ها از اطلاعات آن ها بهره بگیرید.

در بازار های اینترنتی و این طور سایت ها نیز بسته بندی ها ی یک کیلوگرمی از این قهوه ها موجود است که با خرید از سایت های اینترنتی هم در وقت خود صرفه جویی کرده اید و هم می توانید از مزایای بیش تر سایت ها بهره مند شوید افزون بر این که ممکن است در قیمت خرید قهوه دارک شما نیز تاثیر داشته باشد و آن را کاهش دهد.

ویژگی های مثبت قهوه ویتنام دارک درجه یک

ویژگی های مثبت قهوه ویتنام درجه یک

قهوه ویتنام دارک پایه بسیاری از میکس های پر کافئین است

ویژگی های مثبتی که قهوه های ویتنام میتواند برای افراد مختلف داشته باشد به این صورت است که انرژی انسان و سطح هوشیاری او را بالا می برد که معمولا این ویژگی در بیش تر قهوه ها موجود است اما ویژگی های منحصر به فرد دیگری در این  نوع قهوه موجود است مثلا این قهوه ها باعث کاهش وزن و چربی سوزی می شوند و برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

یکی دیگر از این ویژگی ها این است که باعث می شود عملکرد فیزیکی بدن بهتر بشود و همچنین خطرات ابتلا به بیمری دیابت نوع 2 را در بدن انسان کاهش می دهد از ویژگی های دیگر این قهوه این است که از آلزایمر و زوال عقل پیشگیری می کند و استفاده از این قهوه ها تا حدی مانع این امر خواهد شد.به سلامت کبد انسان کمک می کند و همچنین خطراتی که ممکن است انسان را به پارکینسون مبتلا کند را کم می کند.

باعث افزایش و بهبود روحیه ی انسان و شادی در وی می شود و برای کسانی که علائم افسردگی دارند بسیار مفید بوده و علائم آن ها را کاهش می دهد.میتواند در پیشگیری از بیماری خطرناک سرطان به انسان کمک کند و خطر بروز انواع سکته ها را در بدن انسان به پایین ترین حد خود می رساند و یکی از خواص جالب آن این است که با توجه به همه ی ویژگی های بالا در نتیجه طول عمر انسان را افزایش می دهد.از طرفی این قهوه ها خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و از این لحظ هم به کمک سیستم ایمنی و بدن انسان می آید.

بورس انواع قهوه دارک با بسته های 1 کیلوگرمی

در شهر های مختلف مخصوصا شهر های بزرگ مانند تهران و اصفهان و شیراز و مشهد مرجع عرضه قهوه وجود دارند که انواع قهوه ها را در بسته بندی های مخلف مانند بسته ها یک کلوگرمی و … وجود دارند ک همه افراد میتوانند برای خرید های مختلف خود از جمله خرید های عمده و یا جزئی به آن ها مراجعه کنند همچنان در برخی شهر ها ممکن است.

از برخی کافی شاپ ها هم این خرید جزئی قهوه خود را تهیه کنید اما در شهر هایی که این امکانات وجود ندارد و بورس قهوه در آن شهر ها وجود ندارد.ممکن است دغدغه خاطری برای کسانی که قهوه مصرف می کنند ایجاد کرده باشد اما باید گفت که امروزه با پیشرفت جهان مجازی و وجود سایت های مختلف افراد از همه ی جاهای دنیا می توانند بهسایت مورد نظر خود مراجعه کنند و محصولی را که مد نظرشان است خریداری کنند.

مرجع عرضه مستقیم قهوه ویتنام خام

مرجع عرضه مستقیم قهوه ویتنام خام

قهوه ویتنام دارک از محبوبیت زیادی برخوردار است

یکی از سوالاتی که ممکن است برای تمام افراد پیش بیاید این است که قهوه سبز چیست در پاسخ به این سوال باد گفت که قهوه سبز در واقع همان قهوه خام است ،در فرایند تولد قهوه مرحله ای وجود دارد که این قهوه ها را خشک می کنند و یا به عبارتی به آن ها گرما می دهند که پس از این فرایند ها قهوه هایی که ما به طور عمده دیده ایم و مصرف کرده ایم به دست می آید.

اما اگر قبل از این که آن ها را خشک کنند قهوه ها را مصرف کنند به آن قهوه ای که در واقع گرما ندیده است قهوه ی سبز می گویند که آن هم خواص بسیار زیادی دارد مخصوصا برای افرادی که به دنبال لاغری هستند قهوه سبز می تواند داروی بسیار مفیدی باشد تا به هدفشان برسند.

تمام کسانی که قصد خرید قهوه را چه به طور عمده و چه جزئی دارند می توانند با مسئولین سایت های مختلف از جمله این سایت که در زمینه فروش و اطلاعات در مورد قهوه فعالیت می کنند ارتباط گرفته و از طریق کانل های ارتباطی با بهترین مراجع عرضه مستقیم قهوه ارتباط بگیرند .

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “لیست قیمت انواع قهوه ویتنام دارک

 1. هرمز بهادری گفت:

  لیست قیمت قهوه دان

  1. h.hoseini گفت:

   با سلام.
   برای دریافت لیست قیمت لطفا به شماره همراه ۰۹۱۲۰۶۰۲۹۸۶ درخواست بدید تا لیست قیمت ها براتون ارسال بشه.

 2. هرمز بهادری گفت:

  لیست قیمت قهوه دان

  1. h.hoseini گفت:

   با سلام.
   برای دریافت لیست قیمت لطفا به شماره همراه ۰۹۱۲۰۶۰۲۹۸۶ درخواست بدید تا لیست قیمت ها براتون ارسال بشه.

 3. هرمز بهادری گفت:

  لیست قیمت قهوه دان

  1. h.hoseini گفت:

   با سلام.
   لطفا از طریق واتساپ به شماره ۰۹۱۲۰۶۰۲۹۸۶ درخواست بدید لیست براتون ارسال میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.