قهوه فله

مراکز خرید قهوه فله با قیمت ارزان

خرید قهوه فله

خرید قهوه فله برای کسانی که قهوه ارزان، مرغوب و تازه می‌خواهند بسیار مقرون به صرفه است. به همین دلیل خرید از یک نمایندگی پخش عمده را پیشنهاد می‌کنیم. قهوه فله در واقع فروش عمده دانه قهوه یا قهوه آسیاب‌شده است.

فروش انواع دانه قهوه به صورت عمده

با مراجعه به نمایندگی پخش عمده، می‌توانید خرید قهوه فله از انواع دانه‌های مرغوب را انجام دهید. بهترین انواع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا از طریق مراکز فروش قهوه عمده عرضه می‌شود. هر کدام از انواع قهوه در کشورهای متفاوتی کشت شده‌اند.

اوریجین قهوه لزوما تعیین‌کننده کیفیت قهوه نیست. اما شرایط کشت هر قهوه قطعا در کیفیت طعمی آن اثر می‌گذارد. بنابراین تفاوت قیمتهای قهوه هر کدام کشورها به دلیل شرایط کشت قهوه است. همچنین فرآیند فرآوری نیز در کیفیت آن موثر واقع شده است.

خرید قهوه فله - قهوه سیراف

اما در مورد خصوصیات طعمی، این موضوع سلیقه‌ای است. برای مثال، برخی طعم شرابی و میوه‌ای قهوه کنیا را به طعم متعادل و کاکائویی قهوه کلمبیا ترجیح می‌دهند. البته امروزه مصرف قهوه بسیار افزایش یافته است. در ایران نیز این روند ادامه دارد.

به همین دلیل هنگام خرید قهوه فله،  ذائقه‌ها و سلیقه‌های متفاوتی را باید در نظر گرفت. پس سفارش از انواع مختلف دانه مناسب خواهد بود.

عرضه بهترین رُست قهوه فله

یکی از عوامل بسیار مهم در تعیین کیفیت قهوه، رُست کردن آن است. رُست خوب قهوه باعث می‌شود طعم اصیل قهوه هر چه بیشتر قابل تشخیص باشد.

البته رُست قهوه سطوح مختلفی دارد.

انواع رُست قهوه

  • رست لایت(روشن)
  • رست مدیوم(متوسط)
  • رست دارک(تیره)

خرید قهوه فله

 

رست لایت

قهوه‌های با رُست لایت، قهوه‌ای روشن به نظر می‌رسند. رُست لایت برای قهوه‌های بادی متوسط مناسب‌تر است.

اگر ته‌مزه‌ی میوه‌ای و گلی قهوه را می‌پسندید، قهوه رست لایت را امتحان کنید.
انواع رُست لایت: هاف سیتی، سینامون، نیوانگلند

رست مدیوم

قهوه رست مدیوم کاملا پوسته‌ای تمیز، صاف و بدون هیچگونه اثری از روغن دارد. قهوه رُست مدیوم در کشورهایی مثل ایالات متحده بسیار رایج است.
انواع رُست مدیوم: سیتی، آمریکن، بریکفست

رست دارک

قهوه رست دارک کاملا قهوه تیره‌ای به نظر می‌رسد. سطح قهوه رست دارک به دلیل تماس زیاد با حرارت روغنی به نظر می‌رسد.

انواع رست دارک: فرنچ رست، ایتالین رُست، نیواورلئان، اسپرسو

با خرید قهوه فله از مراکز رُست استاندارد، طعم واقعی یک قهوه مرغوب را تجربه کنید.

خرید قهوه فله - قهوه سیراف

 

خرید قهوه فله

همانگونه که توضیح داده شد، فروش قهوه فله به صورت کیلویی و عمده است. بنابراین توجه به خصوصیاتی که نشانه‌ی مرغوبیت آن باشد، مهم است. با خرید قهوه فله از بهترین انواع دانه و همچنین بهترین رُست، می‌توانید با قیمتی پایین‌تر سفارش‌هایتان را ثبت نمایید.

یکی از مراکز فروش قهوه فله قهوه سیراف است که از سال 1396 تا کنون به کار رست و فروش عمده انواع دانه قهوه به صورت فله ای مشغول است. برای کسب اطلاع از محصولات مورد درخواست تان کارشناس فروش، اطلاعات جزیی هر محصول را در اختیارتان خواهد گذاشت.

بازگشت به لیست