علی کافه, کافی میکس

مراکز پخش کافی میکس علی کافه کلاسیک

جهت خرید کافی میکس علی کافه کلاسیک می توانید به مراکز پخش این محصول مراجعه بفرمایید. قهوه یکی از خوراکی های محبوب بین مردم نقاط مختلف جهان است.

خیلی ها طبق عادت به طور روزانه در منزل و یا محل کار قهوه میل می کنند. اما در دنیای کنونی که دنیای سرعت است، شاید همه زمان آن را نداشته باشند که روزی چند بار قهوه را دم کنند. بنابرین می توان کافی میکس ها را جایگزین مناسبی برای این موضوع به شمار آورد.
احتمالا اکثر شما تجربه ی خوردن کافی میکس را داشته باشید. در این مطلب ما به معرفی و بررسی این محصول خوراکی خواهیم پرداخت.

علی کافه کلاسیک

کافی میکس چیست

کافی میکس را می توان با عنوان قهوه ی فوری معرفی کرد. در واقع کافی میکس ها از پودر قهوه فوری، شیر و شکر تشکیل شده اند.
این سه اجزای اصلی کافی میکس ها هستند، اما در بسیاری از موارد پودر فندق، کارامل و … هم به آن ها اضافه می شود. در حال حاضر کافی میکس ها یکی از پر مصرف ترین محصولاتی هستند که به عنوان نوشیدنی به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند.
دلیل آن هم آماده شدن فوری آن است. فقط کافی است یک ساشه از آن را در یک لیوان آب جوش حل کنید و سپس میل بفرمایید.

انواع کافه میکس

کافه میکس توسط برند های مختل و با کیفیت های مختلفی تولید می شود. این محصول را می توانید در بسته بندی های مختلف از بازار خریداری بفرمایید.
در این مطلب ما به معرفی یکی از بهترین برند های کافی میکس یعنی علی کافه می پردازیم.

علی کافه کلاسیک

کافی میکس علی کافه

علی کافه برندی است متعلق به شرکتی به نام پاور روتز که در مالزی واقع شده است. تأسیس این کمپانی به سال 1999 باز می گردد و دلیل شهرت آن تولید نوشیدنی های گیاهی با عصاره ی گیاه تونگات ویجنسنگ می باشد.
در حال حاضر محصولات این کمپانی را می توانید در اکثر کشور های آسیایی پبدا کنید.

خرید علی کافه کلاسیک

اگر قصد خرید کافی میکس علی کافه کلاسیک را دارید، می توانید از راه های زیر اقدام به خرید بفرمایید:

  • نمایندگی های پخش و فروش
  • سایت های خرید اینترنتی
  • فروشگاه های زنجیره ای
  • سوپر مارکت ها
  • فروشگاه های قهوه و شکلات

علی کافه کلاسیک

قیمت کافی میکس علی کافه

از آن جایی که این محصول به صورت وارداتی در کشور ما وجود دارد طبیعی است که نوسانات ارز بر قیمت آن تأثیر گذار باشد. علاوه بر این عاملی مانند حجم بسته بندی و تعداد ساشه های موجود در آن هم در قیمت تأثیر گذار است.