قهوه اسپرسو

مرکز تولید قهوه اسپرسو کیلویی

بزرگترین مرکز تولید قهوه اسپرسو کیلویی این نوع از فرآورده با کیفیت عالی را آمده کرده و عرضه می نماید. اصولاً آنها را برای این که در معرض آلودگی ها قرار نگیرند و همچنین طعم و رایحه خود را از دست ندهند، در کیسه های بزرگ جای می دهد. به هر صورت، استفاده از دستگاه های مدرن و همینطور آشنایی کامل با فرایند تولید، باعث شده تا بهترین فرآورده را کارخانه معتبر آماده نموده و به فروش رساند.مرکز تولید قهوه اسپرسو کیلویی

فرایند تولید قهوه اسپرسو

فرایند تولید قهوه اسپرسو انواع مختلفی از قهوه وجود دارد؛ ولی خوب است بدانید که همه آنان از دو نوع دانه که به نام های روبوستا و عربیکا هستند، فرآوری می شوند. اما هنگامی که آماده می گردند به دلایل مختلفی زیر نام های متنوع عرضه می گردند. ولی قصد داریم تا در اینجا به فرایند تولید قهوه اسپرسو اشاره کنیم که یکی از مشهورترین ها در جهان است:

  • برداشت دانه ها را از مزارع گوناگون انجام می دهند.
  • آنان را آماده می کنند و سپس کاملاً خشک می نمایند.
  • در مرحله بعدی پوست گیری صورت می گیرد.
  • براق کردن آنان بعداً انجام می شود.
  • در بخش بعدی درجه بندی محصولات انجام می شود سنجش مزه نیز صورت می گیرد.
  • سپس آنان را برشته می کنند که در اصطلاح رُست می گویند.
  • بعداً می سایند و به پودر تبدیل می کنند.

بطور کلی همه قهوه ها به این شکل آماده می گردند؛ ولی اسپرسو در هنگام پودر شدن، اندکی نرم از نوع فرانسه و زبر از نمونه ترک است. آنها را برای مصرف درون شات های مخصوص قرار داده و یا این که به صورت فله ای عرضه می کنند. این نوع از نوشیدنی تلخ، پر کافئین و همینطور بسیار مفید می باشد.

محل خرید قهوه اسپرسو کیلویی

محل خرید قهوه اسپرسو کیلویی در صورتی که کافی شاپ دارید یا می خواهید پخش قهوه اسپرسو کیلویی را در بازار داخلی و خارجی انجام دهید، می توانید به محل خرید اصلی مراجعه نموده و سفارش تان‌ را به شکل عمده ارائه دهید. به این ترتیب، فرآورده ای را به دست خواهید آورد که کیفیت لازم را داشته و از سویی، با هزینه های مناسب آن را تهیه کرده اید.

البته باید بگوییم که خرید قهوه اسپرسو به شکل آنلاین هم امروزه انجام پذیر است. چنانچه می خواهید به شکل انبوه آنها را تهیه نمایید، می شود که با فروشنده این مجموعه تماس گرفته و اگر سوالاتی دارید مطرح نمایید.

باید گفت، به این شکل از تازه ترین نرخ ها با خبر خواهید شد و در ضمن، کالا را می توانید با قیمت های مناسب تر و زمان کمتری به دست آورید. این گونه از راهنمایی های کارشناس فروش نیز استفاده خواهید نمود تا نوع درجه یک را بخرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.