قهوه, قهوه سوماترا

مرکز فروش قهوه سوماترا

اگر بخواهیم به یکی از نوشیدنی های گرم و پرطرفداری که مردم در سراسر جهان از آن استفاده می نمایند اشاره کنیم، مسلماً از قهوه نام خواهیم برد که دارای انواع و اقسام مختلفی می باشد. یکی از بهترین محصولاتی که در مراکز فروش انواع قهوه در کشورمان ارائه شده و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد، قهوه سوماترا می باشد. نام قهوه سوماترا از جزیره ای به همین نام که محل برداشت آن می باشد استنباط شده است.

مرکز فروش قهوه سوماترا

مشخصات انواع قهوه سوماترا

مشخصات انواع قهوه سوماترا کسانی که به مصرف قهوه علاقه بسیار زیادی دارند، نمونه های مختلف آن را امتحان کرده و معمولاً یکی از آنها را که با سلیقه و ذائقه آنها سازگار است به عنوان قهوه اصلی خویش انتخاب می کنند. یکی از بهترین نوع این قهوه ها که همواره محبوبیت بسیار زیادی در میان علاقمندان به این نوشیدنی دارا می باشد، قهوه سوماترا است که نسبت به سایر انواع این محصول تفاوت های قابل توجهی دارا می باشد.

در این قسمت به برخی از مهمترین مشخصات این قهوه خوشمزه و عالی اشاره می کنیم:

  • میزان اسیدیته این قهوه نسبت به سایر نمونه های معروف آن در بازار بسیار کم است و بهترین گزینه برای کسانی به شمار می رود که دوست دارند قهوه را با طعم ملایم امتحان کنند.
  • عطر این قهوه بسیار عالی و بی نظیر بوده و در واقع ترکیبی دلچسب از انواع میوه ها، گیاهان و ادویه ها می باشد.
  • طعم قهوه سوماترا خاکی و بسیار دلنشین می باشد.
  • میزان برشته شدن آن مدیوم رست تا دارک رست است.
  • کافئین موجود در آن بالاست.

قیمت خرید قهوه سوماترا اصل

قیمت خرید قهوه سوماترا اصل سوماترا یکی از مهمترین جزایر کشور اندونزی می باشد که به سبب نزدیکی به خط استوا، دارای آب و هوای گرم و مرطوب بوده و از بستری مناسب برای پرورش قهوه برخوردار می باشد.
یکی از نکته های قابل توجهی که در مورد این قهوه وجود دارد این است که نسبت به سایر قهوه ها اسیدیته کمتری داشته و طعم آن کاملاً ملایم می باشد؛ حتی در برخی از موارد می توان طعم ادویه جات، شکلات، فلفل و انواع گیاهان را از این قهوه احساس نمود و این امر به سبب شیوه منحصر به فرد آماده سازی آن است که به آن روش تخمیر گفته می شود.

مجموعه اینترنتی ما یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز خرید قهوه سوماترا در ایران می باشد و نمونه های اصل و با کیفیت این محصول را به علاقمندان به قهوه ارائه می دهد. شایان ذکر است که قیمت قهوه سوماترا به صورت عمده بسیار ارزان و مناسب می باشد و خرید آن از نظر اقتصادی صرفه های فراوانی به همراه دارد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.