قهوه عربیکا

بزرگترین مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

در هر کجای کشور که هستید با خرید عمده از مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران می‌توانید بهترین انواع دانه خام و دانه رست‌شده را برای مصارف مختلف از جمله قهوه اسپرسو و قهوه ترک تهیه نمایید.

در این مرکز، بهترین نمونه‌های قهوه جهان به صورت مستقیم عرضه می‌شود. بنابراین قیمت نهایی نیز بسیار ارزان‌تر از بازار تمام می‌شود. در ضمن به دلیل فروش مستقیم، همه محصولات کاملا تازه و مرغوب هستند. به این نکته اشاره کنیم که شرایط انبارداری بسیار استاندارد است. محصولات طی مدتی که در انبار نگهداری می‌شوند، کاملا از تماس با هوای آزاد و رطوبت محافظت شده‌اند.

برای خریداران عمده اعم از پخش‌کنندگان قهوه، کافه‌دارها و صاحبان مراکز رست این فرصت وجود دارد که طیف متنوعی از انواع دان قهوه را به صورت عمده و یکجا سفارش دهند. بنابراین ما همه ذائقه‌ها و سلیقه‌ها را پوشش می‌دهیم. با توجه به منطقه‌ی جغرافیایی که قرار دارید، این موارد را می‌توانیم به سفارش شما لحاظ کنیم. ممکن است قهوه با ته‌مزه‌ی تلخ یا با ته‌مزه‌ی ترش بپسندید. اینها بستگی به اوریجین قهوه، ترکیب آن و همچنین شیوه‌ی رست آن دارد که ما برای شما لحاظ می‌کنیم.

برای سفارش و خرید عمده تنها کافی است که با قسمت فروش از طریق شماره موجود در همین مطلب تماس بگیرید. در ادامه نیز درباره فروش عمده قهوه و عرضه انواع دان قهوه در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

می‌دانیم که گونه‌های مختلف عربیکا برای پایه اسپرسو و همچنین پودر قهوه ترک بسیار مناسب‌تر هستند. چون هم طعم ملایم‌تری دارند و هم ته‌مزه‌های متنوع شیرین و شکلاتی موجود در کاپ چنین قهوه‌هایی باعث شده که تمایل بیشتری به مصرف آنها باشد. از طرفی اگر تولیدکننده قهوه فوری عمده هستید نیز به شما خرید این محصول را از مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران پیشنهاد می‌کنیم.

اما نباید فراموش کنیم که هر کدام از مناطق اصلی تحت کشت محصول قهوه در جهان، محصولاتی با کیفیات طعمی متفاوت تولید می‌کنند. در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران نیز این مهم مورد توجه قرار گرفته شده است. بنابراین سعی کرده‌ایم با ارتباط با تولیدکنندگان مختلف در جهان بتوانیم نمونه‌های متنوعی را عرضه کنیم.

هم اکنون بسیاری از انواع قهوه جنوب شرق آسیا، آمریکای جنوبی و آفریقا و یمن در این شرکت به فروش می‌رسد. بسته به کیفیت فرآوری و کمیابی و همچنین کیفیت طعمی البته قیمت‌ها متفاوت‌اند.تمام تلاش خود را صورت داده‌ایم که محصولات قهوه که به صورت عمده در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران پخش می‌شود، کاملا تازه باشند.

با توجه به سابقه‌ی طولانی‌ای که در عرصه فروش این نوع محصول کسب کرده‌ایم، به طور خاص دقت داریم که محصولات عرضه شده حتما به خوبی فرآوری شده باشند. چون در مرحله‌ی فرآوری است که قهوه به صورت دانه سبز قابل رست در می‌آید. در این مرحله دانه قهوه باید کاملا تمیزکاری شود و به خوبی فرآیند فرآوری را طی نماید. این‌ها مواردی بسیار تخصصی‌اند که ما ضمن تهیه‌ی مستقیم محصولات از تولیدکنندگان به آنها توجه می‌کنیم. بنابراین قهوه عربیکا که در این شرکت به فروش می‌رسد، از بهترین تولیدکنندگان تهیه شده و به دست مشتریان می‌رسد.

در ادامه چند نمونه مرغوب قهوه نوع عربیکا را که خرید عمده آن  حتما به شما پیشنهاد می‌شود را معرفی می‌کنیم.

مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

فروش عمده قهوه عربیکا کنیا

کنیا یکی از کشورهای آفریقایی تولیدکننده محصول قهوه در جهان است که انواع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا در آنجا به کشت می‌رسد. این کشور در ردیف بزرگترین تولیدکنندگان قهوه قرار دارد. محصول قهوه این کشور در مزارعی که در دامنه‌ی ارتفاعات قرار دارند به کشت می‌رسد. بادی قهوه کنیا فول و اسیدیتی آن بالا است. همین مهم باعث شده قهوه نوع عربیکا که در کشور کنیا تولید می‌شود برای پایه اسپرسو و همچنین جهت ترکیب با بسیاری از انواع دیگر قهوه مطلوب باشد.

در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران نیز تولیدات مزارع قهوه کشور کنیا به صورت عمده به فروش می‌رسد. عمده محصول تولیدی قهوه کنیا به روش طبیعی فرآوری می‌شود. از این رو اسیدیتی آن بالا است. همچنین به دلیل رشد در نواحی مرتفع کوهستانی بادی آن بالا است. این نوع قهوه از نظر طعمی ته‌مزه‌های شرابی و گلی مانندی دارد که بسته به نوع رست آن مزه‌های مشابه میوه‌جاتی نظیر پرتقال و نارنگی و لیمو از آن قابل تشخیص است.

مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

پخش قهوه عربیکا برزیل

قطع یقین هر خریدار عمده قهوه با عنوان قهوه برزیل آشنایی دیرینه‌ای باید داشته باشد. این کشور بزرگترین صادرکننده و تولیدکننده قهوه در جهان است که مناطق متعددی از آن تحت کشت قهوه قرار دارد. به نوعی قهوه آمریکای جنوبی را با نام برزیل در جهان می‌شناسند. قهوه ریو برزیل و قهوه سانتوس برزیل دو عنوان شناخته‌شده‌ی تجاری محصول قهوه در کشور برزیل است که در بازارهای جهانی عرضه می‌شود. این محصول همچنین در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران نیز بسیار پرمتقاضی است.

انواع قهوه عربیکا کشور برزیل هم اکنون در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران نیز پخش می‌شود که خریداران عمده جهت سفارش می‌توانند اقدام نمایند. محصول قهوه این کشور به دلیل حجم تولید بالا در کل از نظر قیمت بسیار مناسب است. همچنین از نظر طعم نیز بسیار دلپذیر است. قهوه برزیل طعمهای ترکیبی آجیلی و کاکائویی از خود نشان می‌دهد که بسیار متعادل است. به شما پیشنهاد می‌‌کنیم که قهوه برزیل را در کنار قهوه‌هایی نظیر قهوه کلمبیا و قهوه کاستاریکا که اسیدیتی بالاتری دارند ترکیب نمایید.

مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران

عرضه بهترین قهوه ی عربیکا اندونزی

کشور اندونزی در جنوب شرقی آسیایی واقع است. کشت قهوه در این کشور به حدود قرن هجدهم میلادی بازمی‌گردد. قهوه جاوه و قهوه سوماترا دو نام شناخته‌شده در دنیای قهوه‌اند. این دو در واقع نام‌های دو جزیره متعلق به کشور اندونزی است که مزارع قهوه این کشور در آنجا مستقر هستند.

هر دو جزیره جاوه و جزیره سوماترا دارای ارتفاعات کوهستانی آتشفشانی‌اند. وجود املاح معدنی ناشی از فورانهای آتشفشانها باعث کیفیت فوق‌العاده خاک مزارع این کشور شده است. هم اکنون یکی از بهترین نمونه‌های قهوه عربیکا در جهان در جزایر جاوه و سوماترا به کشت می‌رسد. در مرکز فروش قهوه عربیکا در تهران نیز یکی از بهترین محصولاتی که عرضه می‌شود قهوه عربیکا جاوه و قهوه عربیکا سوماترا است.  جهت خرید عمده قهوه عربیکا اندونزی با قسمت فروش می‌توانید تماس بگیرید.

پست های مرتبط