قهوه چری

مرکز فروش قهوه چری درجه یک

مرکز فروش قهوه چری درجه یک

یکی از انواع قهوه موجود در بازار قهوه چری است که طرفداران خاص خود را دارد. قهوه چری درجه یک توسط مرکز فروش آن به بازار عرضه شده است تا امکان دسترسی آن برای همگان مقدور باشد. چنانچه می خواهید از مشخصات دانه این قهوه و نحوه ارتباط با مرکز فروش آن مطلع شوید در ادامه با ما بمانید.

مرکز فروش قهوه چری درجه یک

مشخصات دانه قهوه چری

مشخصات دانه قهوه چری دانه قهوه چری دارای منشا آسیایی بوده و اولین بار در کشور هند به دست آمده است. طعم دانه قهوه هند بسیار ملایم بوده و برای تهیه انواع قهوه مانند قهوه اسپرسو و فرانسه مناسب می باشد.

روش مورد استفاده برای رست کردن این دانه از نوع مدیوم می باشد و به این دلیل طعم خاصی دارد. این دانه از نظر میزان کافئین بسیار غنی بوده و جالب است بدانید که بیشترین میزان کافئین در میان انواع قهوه را این نوع دانه قهوه به خود اختصاص داده است و میزان تلخی آن متوسط به بالا می باشد.

میزان بالای کافئین این دانه قهوه موجب شده است که برای ورزشکاران و کسانی که تمایل به کاهش وزن دارند استفاده از این قهوه گزینه بسیار مناسبی باشد.

دانه این قهوه باعث ایجاد رنگ آلبالویی ویژه‌ای در قهوه می گردد و میزان اسیدیته این قهوه در حد متوسط است.

شکل و ظاهر این دانه برخلاف بسیاری از دانه های دیگر که یک طرف آنها گرد و یک طرف تخت دارند گرد بوده و شبیه آلبالو است.

میزان خامه تولید شده توسط دانه این قهوه زیاد می باشد و به همین دلیل این دانه گزینه مناسبی برای تهیه انواع قهوه میکس است و خامه زیادی روی قهوه به دست آمده از این دانه شکل می گیرد.

انواع قهوه هند دارای عطری متوسط رو به بالا هستند و به این ترتیب از جذابیت بیشتری در میان انواع دانه های قهوه دیگر برخوردار است. عطر و طعم ویژه در کنار قیمت مناسب این دانه قهوه از مزیت های دیگر این محصول است.

قیمت قهوه چری درجه یک هند

قیمت قهوه چری درجه یک هند

فروشگاه های عرضه انواع قهوه و کافی شاپ‌ ها از جمله مصرف کنندگان عمده قهوه چری درجه یک هند به شمار می‌آیند و به صورت مستمر و دایمی به این نوع قهوه برای تامین خواسته مشتریان خود نیاز دارند.

برای اطلاع از قیمت این قهوه می توانید با مرکز فروش آن تماس گرفته و ضمن اطلاع از قیمت روز این محصول نسبت به سفارش آن اقدام کنید. ما سفارشات شما را در کوتاه ترین زمان و به آدرس اعلام شده توسط شما هنگام سفارش محصول و در بسته بندی سالم و بهداشتی ارسال خواهیم کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.