قهوه کلمبیا

مرکز فروش قهوه کلمبیا در تهران

مرکز فروش قهوه کلمبیا در تهران

فروش قهوه کلمبیا بعنوان یکی از بهترین نمونه‌های قهوه آمریکای جنوبی از طریق قهوه سیراف، یکی از مراکز رست و فروش قهوه عمده در تهران برای خریداران در سراسر کشور انجام می‌شود. قهوه کلمبیا از نوع قهوه عربیکا است و برای انواع ترکیب قهوه اسپرسو، قهوه ترک، فرانسه و قهوه دمی ایده‌آل است.

 

در این مرکز، عرضه دان قهوه تولیدی کشور کلمبیا به صورت مستقیم است. بنابراین کیفیت آن تضمین شده است. در ضمن نگهداری این محصول در شرایطی استاندارد صورت گرفته است. به همین دلیل همیشه تازه و با کیفیت است. تازگی قهوه قبل از رست فاکتور مهمی برای کیفیت طعمی آن پس از رست و دم کردن آن است.

کشت قهوه در کشور کلمبیا

فروش قهوه کلمبیا + قهوه سیراف

قهوه کشت‌شده در مزارع کلمبیا از نوع قهوه عربیکا است. گونه‌های مختلف بوربون، تیپیکا، کاتیمور و موراگوگیپ در این مزارع کشت می‌شوند. کشت قهوه در کشور کلمبیا به صورت سایه‌رو است. همین موضوع باعث متعادل شدن هر چه بیشتر کیفیت مزه آن شده است.

نکته مهمی که باعث غنای طعمی محصول قهوه تولیدی در این کشور شده ارتفاع مزارع از سطح دریا است. مزارع کشت قهوه در ارتفاعی بین 1000 تا 1500 متر از سطح دریا قرار دارند. هر چه ارتفاع بیشتر باشد، درخت قهوه کندتر رشد کرده و فرصت بیشتری برای تغذیه از خاک به دست می‌آورد. به همین دلیل املاح معدنی هر چه بیشتر جذب میوه قهوه و رشد آن می‌شوند.

از طرفی آثار باقیمانده از فوران آتشفشانها در دامنه‌ی کوهها باعث شده که املاح معدنی غنی‌تری در خاک مزارع موجود باشد. همچنین وجود درختان و گیاهانی که ریشه‌ی آنها تبدیل به گیاخاک شده است نیز در تقویت کیفیت حاصلخیزی مزارع اثرگذار بوده است.

اینها روی همرفته باعث شده که شرکتهای بزرگ فروش قهوه کلمبیا نظیر استارباکس و ایلی و لاواتزا سرمایه‌گذاری های بسیاری در صنعت قهوه این کشور انجام دهند. این خود شاهدی قطعی بر این است که چرا باید چنین محصولی را از این مرکز فروش قهوه کلمبیا تهیه نمایید.

بیشتر بخوانید: چگالی قهوه چیست؟ تفاوت دانه قهوه SB و SHB چیست؟

فرآوری قهوه در مزارع کلمبیا

در ضمن کشاورزان کلمبیایی محصول قهوه را به صورت شسته فرآوری می‌کنند. در فرآیند فرآوری به روش شسته ابتدا میوه‌های قهوه را در یک محفظه به مدت 72 ساعت نگهداری می‌کنند. تماس با آب سبب فرآیند تخمیر می‌شود. تخمیر نیز باعث می‌شود پوسته‌ی میوه نرم شده و به راحتی از آن جدا گردد.

پس از آن دانه‌های قهوه را که از میوه‌ خارج ساخته‌اند، در مقابل تابش نور آفتاب قرار می‌دهند. بر اثر حرارت ناشی از تابش آفتاب رطوبت دانه قهوه از آن خارج می‌شود. در نهایت کشاورزان به سادگی باقیمانده‌ی پوسته را از دانه جدا کرده و به عبارتی آن را پالیش می‌کنند. پس از آن دانه قهوه کاملا فرآوری‌شده و کاملا تمیزکاری‌شده را جمع‌آوری و بسته‌بندی کرده و به انبار انتقال می‌دهند.

در ادامه مطلب راجع به فروش عمده این محصول در ایران، عرضه‌ی انواع دان قهوه کشت‌شده در کشور کلمبیا و همچنین فرآیند فرآوری آن توضیحاتی می‌دهیم تا با اطمینان هر چه بیشتری نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید. اگر صاحب مرکز فروش قهوه یا کافه و رستوران هستید، حتما تنوع طعمی و رضایت مصرف‌کنندگان برای شما اهمیت دارد. خوشبختانه قهوه کلمبیا از طعم ملایمی برخوردار است که طیف گسترده‌ای از ذائقه‌ها آن را می‌پسندند.

فروش قهوه کلمبیا

فروش قهوه کلمبیا به صورت عمده

در این مرکز رست و فروش قهوه، فروش قهوه کلمبیا به صورت عمده و مستقیم است. به این ترتیب محصول تازه و مرغوب بدون واسطه به دست مشتری می‌رسد. محصولی که در شرایط انبارداری استاندارد نگهداری شده و اثری از کهنگی بر آن دیده نمی‌شود. چون شرایط نگهداری آن نیز بسیار حرفه‌ای بوده است.

مزارع قهوه در کشور کلمبیا وسعت محدودی دارند. به همین دلیل صاحبان هر کدام از مزارع با دقت و حوصله به کار تولید، کشت و فرآوری قهوه اشتغال دارند. همچنین کمکهای مشورتی سازمانهای ترویج کشاورزی نیز در توسعه‌ی شیوه‌های نوین کشاورزی باعث بهبود کیفیت تولید قهوه در این کشور شده است.

در نتیجه شما به عنوان یک خریدار عمده با اطمینان می‌توانید از مرکز فروش قهوه کلمبیا در تهران نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید. در ضمن سفارش های عمده در اسرع وقت در هر مقصدی به شما تحویل داده خواهد شد. همچنین اینکه در سفارش ها هیچگونه محدودیتی از لحاظ حجم مورد نیاز وجود ندارد.

قهوه کلمبیا برای انواع سطح رست نیز مناسب است. رست لایت، رست مدیوم و رست دارک در این نمایندگی فروش قهوه کلمبیا نیز عرضه می‌شود. اگر کافه‌دار هستید نیز به شما اطمینان می‌دهیم که قهوه کلمبیا برای انواع مدل دم کردن قهوه از فرنچ پرس و ایروپرس گرفته تا قهوه‌جوش سنتی مخصوص قهوه ترک یا انواع دم کردن تحت فشار بخار نظیر قهوه اسپرسو مناسب است.

بیشتر بخوانید:قهوه عربیکا چیست+ویژگی ها و مشخصات آن

فروش قهوه کلمبیا

عرضه انواع دان قهوه کلمبیا

قهوه کشت شده در مزارع کشور کلمبیا به طور خاص قهوه عربیکا است. اما این محصول کاملا یکدست نیست. چون هم از نظر سایزبندی متنوع است و هم از نظر مناطق تحت کشت. چون مناطق مختلف از نظر کیفیت املاح معدنی موجود در خاک متفاوت هستند، کیفیت طعمی نیز به تناسب متفاوت از آب در می‌آید.

محصول قهوه تولیدی مزارع کلمبیا از نظر گریدبندی شامل دو دسته‌ی اصلی است:

  • قهوه کلمبیا سوپریمو
  • قهوه کلمبیا اکسلسو

کلمبیا سوپریمو از نظر اندازه نسبت به اکسلسو درشت‌تر است. به همین دلیل کیفیت رست آن بهتر خواهد بود. همچنین به دلیل کیفیت رست بهتر، کیفیت طعمی مطبوع‌تری از خود نشان خواهد داد. کلمبیا سوپریمو در سه اندازه‌ی اسکرین 17، 18 و 19 بسته‌بندی می‌شود. در این شرکت فروش قهوه کلمبیا هر دو نمونه ی سوپریمو و اکسلسو به صورت عمده و فله ای عرضه می‌شوند.

فروش قهوه کلمبیا

اگر قصد خرید قهوه کلمبیا سوپریمو یا اکسلسو در این مرکز فروش قهوه کلمبیا نیز چنین نمونه‌های مرغوب و باکیفیتی از قهوه به فروش می‌رسد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم در سفارش عمده چنین محصولی تردید نداشته باشید و جهت تکمیل خرید با واحد فروش تماس بگیرید.

بازگشت به لیست