قهوه اندونزی

مرکز پخش قهوه اندونزی ap1

قهوه اندونزی یکی از پرفروش ترین قهوه های موجود در بازار است و این امر به دلیل ویژگی ها و عطر و طعم ویژه ی آن است. محصولات قهوه اندونزی در دسته بندی های گوناگون مانند EK1، AP1 و … به کشورهای دیگر صادر می شوند. مرکز پخش قهوه اندونزی ap1 اقدام به فروش استثنایی این نوع قهوه از طریق این سایت نموده است. اگر از مشتریان عمده این محصول هستید، جهت اطلاع از قیمت ها و نحوه خرید همراه ما باشید.مرکز پخش قهوه اندونزی ap1

بررسی خصوصیات قهوه اندونزی

بررسی خصوصیات قهوه اندونزی

کشور اندونزی یکی از بزرگترین تولید کنندگان قهوه در جهان است. این محصول، در مناطق مختلفی از کشور اندونزی تولید می شود و بنابراین تنوع آن بسیار زیاد است. دانه های قهوه تولید شده در مناطق جاوا، سوماترا و سولاوسی از معروفترین قهوه های کشور اندونزی می باشند.

همانند هر قهوه دیگری، قهوه اندونزی دارای عطر و طعم مخصوص به خود است و البته طرفداران خاص خود را هم دارد. در این قسمت به بررسی قهوه اندونزی می پردازیم.

سهم بزرگی از قهوه این کشور شامل قهوه روبوستا است و تنها بخش کوچکی از آن را قهوه عربیکا تشکیل می دهد.

یکی از خصوصیات هر نوع قهوه، میزان اسیدیته آن است. این اصطلاح، به طعم ترش قهوه هنگام نوشیدن اشاره دارد. در مورد قهوه اندونزی می توان گفت که میزان اسیدیته آن پایین است.

بادی قهوه اندونزی، معمولا سنگین است. لازم به ذکر است، بادی در واقع به معنای میزان غلظتی است که هنگام نوشیدن قهوه در دهان احساس می شود.

قهوه اندونزی معمولا دارای طعمی میوه ای می باشد و این موضوع به دلیل نوع فرآوری قهوه در این کشور یعنی روش سنتی است. طعم قهوه سوماترا خاکی و تند است در حالی که طعم قهوه جاوا اندکی شیرین تر است. قهوه سولاوسی نیز فاقد طعم خاکی می باشد.

به طور کلی قهوه اندونزی یکی از قهوه های با کیفیت مطلوب در جهان شناخته شده است و معمولا برای تهیه قهوه اسپرسو از آن استفاده می شود.

فروش استثنایی قهوه اندونزی

فروش استثنایی قهوه اندونزی انواع قهوه اندونزی، با درجه های رست گوناگون، به صورت استثنایی به فروش می رسد. دانه های قهوه ی اندونزی به شدت متراکم هستند و از این رو رست های تیره آن نیز به وفور تولید می شوند.

اگر به دنبال قهوه اندونزی می باشید، می توانید با کیفیت ترین نوع آن را از این فروشگاه تهیه کنید.

لازم به ذکر است، محصولات این فروشگاه به صورت عمده و با قیمت بسیار مناسب عرضه می گردند. قیمت قهوه اندونزی با توجه به موارد مختلفی تعیین می شود اما به طور کلی این نوع قهوه ارزان است.

جهت خرید محصول و یا استعلام قیمت قهوه اندونزی، می توانید با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.