قهوه برزیل

مرکز پخش قهوه برزیل ریو 400 گرمی

قهوه از جمله نوشیدنی های بسیار محبوب و لذیذی است که انواع مختلفی داشته و یکی از انواع آن، قهوه برزیل ریو است که در شکل و مقادیر مختلفی بسته بندی شده و نوع ۴۰۰ گرمی آن نیز موجود است.

از آن جایی که بسیاری ترجیح می دهند از قهوه های ۴۰۰ گرمی تهیه نمایند، در مرکز پخش ما نیز بیش تر قهوه های برزیلی با مقدار های بسته بندی دلخواه مشتریان دیده می شود. 

مرکز پخش قهوه برزیل ریو 400 گرمی

مشخصات انواع قهوه برزیل

مشخصات انواع قهوه برزیل

برزیل یکی از اصلی ترین کشور های تهیه قهوه به شمار می آید به همین دلیل است که حدود ۶۰ درصد از کل قهوه های موجود در جهان را نوع برزیلی فرا گرفته است.

یکی از بهترین انواع آن که بیشتر مساحت کشت به آن اختصاص داده می شود، قهوه ریو برزیل بوده و این قهوه برزیلی دارای چهار نوع مختلفی است.

نوع اول دانه های قهوه برزیلی سبز است که در واقع نوع طبیعی و خام قهوه بوده و بیشتر به دلیل کافئین بسیار بالایی که دارد مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از تحقیقات نشان داده که نوع سبز آن برای لاغری موثر تر عمل می کند.

نوع دوم دانه های قهوه رُست یا تفت داده شده لایت است. این دانه ها به دلیل اینکه در مدت زمان کوتاهی برشته می شوند همچنان رنگ روشن خود را حفظ می کنند و البته طعم تلخی و کافئین زیادی نیز دارند.

نوع سوم قهوه های رست شده مدیوم است که به شکل متوسط حرارت دیده و رنگ آن نسبت به نوع لایت اندکی تیره تر است. کافئین آن کم تر بوده و مزه آن بهبود یافته تر است.

نوع چهارمی و آخر که تقریبا می شود گفت که باب میل همه است، قهوه بو داده دارک است که مدت زمان زیادی برشته می شود و به این ترتیب دارای رنگ قهوه ای بسیار تیره است، طعم آن بسیار مطلوب بوده و مصرف آن متداول تر است.

نرخ به روز شده انواع قهوه برزیل

نرخ به روز شده انواع قهوه برزیل

با توجه به این که علاوه بر اروپایی ها، در بین ایرانیان نیز خوردن قهوه باب شده و بسیاری تمایل به مصرف آن دارند و هر چه مصرف محصولی در کشور، رو به افزایش باشد، خرید آن نیز بیشتر خواهد بود.

انواع قهوه برزیل با توجه به این وارداتی هستند، دارای قیمت های متفاوت و البته متغیری بوده و با توجه به نوسانات بازار قیمت دقیق ندارد.

می توان نرخ به روز شده انواع قهوه برزیل را از طریق سایت مرکز پخش قهوه برزیل مشاهده کرد، چرا که قیمت ها به شکل بیست و چهار ساعته به روز رسانی می شوند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.