قهوه, قهوه کلمبیا

مرکز پخش قهوه کلمبیا درجه یک کیلویی

قهوه کلمبیا نامی آشنا در میان دوست داران قهوه است. این محصول از مشهورترین قهوه های باکیفیت جهان می‌باشد و طرفداران خاص خود را دارد؛ قهوه کلمبیا درجه یک از مرغوب ترین قهوه های عربیکا می باشد.

قهوه کلمبیا دارای عطر بسیار قوی است و طعم ملایمی دارد و همچنین درصد کافئین موجود در آن ۱.۱۷ درصد تا ۱.۳۷درصد است. به جهت اینکه قهوه کلمبیا در مناطق مختلف این کشور رشد می‌کند و این محصول به سراسر جهان صادر می شود.

مرکز پخش قهوه کلمبیا درجه یک کیلویی

انواع قهوه کلمبیا را بشناسید

انواع قهوه کلمبیا را بشناسید  قهوه کلمبیا با توجه به مناطق کشت این محصول دارای انواع مختلفی است که هر کدام ویژگی منحصر به فردی دارند؛ در ادامه به بیان انواع قهوه ها و ویژگی مختصری از آنها می پردازیم:

در ابتدا می‌توان به نکته‌ای اشاره نمایم که در نوع قهوه بسیار تاثیرگذار است؛ ۲۲ منطقه مختلف جهت کشت قهوه در کلمبیا وجود دارد که به سه گروه تقسیم می شوند:نواحی شمالی,نواحی مرکزی,نواحی جنوبی.

طعم قهوه در نواحی شمالی شکلاتی و عالی است و اسیدیته کمتری دارد؛ در نواحی مرکزی دارای طعم گیاهی و میوه ای است و عطری بسیار قوی دارد و البته اسیدیته آن متوسط است؛ در نواحی جنوبی اسیدیته بیشتر است و طعم مرکبات را دارد.

برخی از بهترین قهوه های کلمبیا به نام منطقه های کشت, نامگذاری شده اند همانند:مدلین,ارمینا و مانیزالس, این صحنه قهوه در بخش مرکزی کلمبیا کشت می شوند و با نام MAM فروخته می‌شوند.

قهوه کاستیلو: قهوه ای که بسیار دیر فاسد می شود. این قهوه با عطری قوی و اسیدیته بالا شناخته می‌شود.

قهوه کاتورا: این قهوه اسیدیته کمی دارد و بیشتر در معرض فاسد شدن است.

قهوه تینتو: این محصول قهوه مورد استفاده مردم کلمبیا است و به راحتی می‌توان آن را یافت, این قهوه ریشه در فرهنگ کلمبیایی دارد.

علاوه بر این می توان قهوه کلمبیا را به دلیل طعم ملایم و بادی کامل به رشته نمود؛ منظور از بادی تاثیر دهانی و غلظت نوشیدن قهوه از که روی زبان حس می شود.

 به عنوان مثال: قهوه کلمبیا لایت رست نیاز به برشتگی ملایم دارد. قهوه کلمبیا مدیوم رست نیاز به برشتگی متوسط دارد؛و قهوه کلمبیا دارک رست نیاز برشتگی زیاد دارد.

خرید عمده قهوه کلمبیا سوپریمو درجه یک

خرید عمده قهوه کلمبیا سوپریمو درجه یک قهوه کلمبیا سوپریمو یکی از قهوه های پرطرفدار در کافه ها می باشد و طرفداران خاص خود را دارد این قهوه به دلیل داشتن اسیدیته, به خوبی یک سطح صاف را فراهم می کند. این محصول دارای بادی متفاوت و طعم‌های مختلفی از جمله کارامل, شیرین و غیره است.

این محصول به صورت عمده و یا جزئی تولید و توزیع می گردد. برای خرید قهوه کلمبیا سوپریمو درجه یک می‌توان به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر که فروشنده این محصول هستند مراجعه کرده و محصولی با کیفیت را خریداری نماییم؛ با این نوع خرید می توانیم به راحتی به محصول خریداری شده, دسترسی پیدا کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.