دانه قهوه ترک

نمایندگی خرید و فروش دانه قهوه ترک

فروش دانه قهوه ترک به میزان فوق العاده ای در سراسر دنیا انجام می گیرد. خرید بهترین قهوه ترک را می توان از طریق نمایندگی ها و مراکز پخش مستقیم این محصول انجام داد.

قهوه ترک در سراسر دنیا شهرت دارد. کشور ترکیه را مرکز قهوه جهان نامیده اند. زیرا بخشی از مرغوب ترین و خوش عطر ترین قهوه ها در این کشور به عمل می آیند. در واقع قهوه، جزء سوغاتی های خوب ترکیه محسوب می شود. اما آنچه بیشتر باعث شهرت قهوه ترک شده است؛ شیوه صحیح دم کردن و سرو قهوه در این کشور می باشد.
تقریباً در همه نقاط جهان از جمله ایران خودمان قهوه ترک سرو می شود. همان طور که گفتیم؛ علاوه بر اصالت دانه های قهوه ترک، طرز تهیه آن مهم است.

مهم ترین مراحل درست کردن قهوه ترک را در ادامه ذکر می کنیم:

 1. جوش آمدن آب سرد در قهوه جوش
 2. اضافه کردن یک قاشق غذاخوری قهوه به ازای هر فنجان و جوشیدن با حرارت ملایم
 3. اضافه کردن مقداری شکر در صورت تمایل
 4. هم زدن قهوه روی شعله بسیار کم
 5. کف کردن قهوه
 6. باید مراقب باشیم، قهوه زیاد نجوشد.
 7. تقسیم کردن کف قهوه در فنجان ها
 8. باقیمانده قهوه باید چند ثانیه دیگر بجوشد.
 9. ریختن قهوه روی کف قهوه در فنجان ها

دانه قهوه ترک

فروش دانه قهوه ترک

فروش دانه قهوه ترک، بخش مهمی از اقتصاد کشور ترکیه را تشکیل داده است. زیرا این دانه ها در اغلب نقاط جهان شهرت دارند. هر چند که قهوه ترک را در اکثر بازارها می توان پیدا کرد؛ اما بسیاری از گردشگران ترجیح می دهند؛ در هنگام بازگشت به سرزمین خود، دانه های تازه قهوه ترک را به عنوان سوغات همراه ببرند. دانه های بو داده و برشته شده قهوه ترک معمولاً آسیاب شده و به صورت پودر مورد استفاده قرار می گیرند.

دانه قهوه ترک

خرید قهوه ترک

خرید و فروش دانه قهوه ترک به شیوه های مختلفی انجام می گیرد. این محصول به صورت پودر یا دانه سالم در بسیاری از مراکز پخش مواد خوراکی خریداری می شود.

همچنین چند مورد از مراکزی که قهوه ترک را سرو می کنند؛ عبارتند از:

 • کافی شاپ ها
 • اغذیه فروشی ها
 • رستوران ها
 • بوفه مدرسه یا دانشگاه
 • قهوه خانه های سنتی و مدرن
 • هتل های مجهز داخل و خارج کشور

دانه قهوه ترک

نمایندگی پخش دانه قهوه ترک

یکی از بهترین روش های خرید و فروش انواع دانه قهوه ترک، ارتباط با نمایندگی های مستقیم پخش این محصول می باشد. چرا که از طریق نمایندگی ها می توان قهوه ترک را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کرد. به خصوص اگر دانه های قهوه ترک به صورت عمده خریداری شوند. زیرا در این حالت بسیاری از واسطه ها حذف شده اند.

پست های مرتبط