قهوه, قهوه سالوادور

نمایندگی فروش قهوه سالوادور 

قهوه سالوادور + قهوه سیراف

یکی از کشورهای آمریکای شمالی، السالوادور، زمانی صنعت قهوه پرهیاهویی داشت. مانند بسیاری از کشورهای دیگر، با یکسری از مشکلات در این حوزه برخورد کرد و صنعت قهوه در سالوادور ضعیف شد. این روزها در تلاش است تا شهرت خود را بازیابد.

السالوادور با برخی از کشورهای برتر تولید کننده قهوه همسایه است. این کشور با گواتمالا و هندوراس مرز مشترک دارد. گیاهان قهوه در السالوادور در ارتفاع 1200تا 1500 متری از سطح دریا رشد می کنند. بین اکتبر و مارس دوره برداشت است، این زمانی است که کشاورزان پر کارتر هستند! دانه های قهوه را شسته و بوسیله پهن کردن در آفتاب خشک می کنند. طیف وسیعی از گونه های قهوه عربیکا در السالوادور رشد می کنند.

اگر فقط بهترین قهوه السالوادور را می خواهید به سراغ بالاترین درجه کیفی قهوه در این کشور بروید، معروف به (SHG)، که به معنی دانه قهوه رشد یافته در ارتفاع بالاست. قهوه هایی که در ارتفاعات بالاتر رشد می کنند دارای برخی از ویژگی های ارجح هستند. رشد گیاهان بیشتر طول می کشد. این به آنها زمان بهینه ای برای جذب قند و مواد مغذی و به نوبه خود طعم دادن می دهد.

و اگر به دنبال خرید قهوه السالوادور هستید در فروشگاه آنلاین قهوه سیراف می توانید با یکی از بهترین گزینه های موجود از این محصول جهت انتخاب مواجه شوید. برای سفارش قهوه سالوادور عمده با مشاور فروش قهوه سیراف تماس بگیرید.

نمایندگی فروش قهوه سالوادور 

قهوه سالوادور سبز چیست؟

قهوه سالوادور سبز چیست؟ قهوه سالوادور سبز اشاره به نوع خام این قهوه دارد. این نوع از قهوه در مراحل اولیه به این شکل بوده و بعدها که رست می شود؛ به شکل دانه قهوه ای، تغییر شکل پیدا خواهد کرد؛ معمولاً قهوه سبز سالوادور را به منظور انجام فرآوری های لازم عازم کارخانجات رست قهوه کرده و آن را به شکل های مختلف همچون دانه قهوه کامل و یا پودر قهوه در می آورند.

قابل ذکر است که قهوه سالوادور سبز دارای خواص فراوان و پنهانی بوده و بنابراین افرادی که به دنبال چربی سوزی سریع هستند؛ می توانند آن را استفاده نمایند.
همچنین بیماران مبتلا به دیابت، عفونت باکتریایی و حتی آلزایمر هم برای درمان طبیعی و بهبود بیماری خود می توانند به استفاده از این قهوه روی آورده و تاثیرات باور نکردنی آن را به چشم خود ببینند.

علاوه بر موارد فوق اگر بخواهیم تفاوت قهوه سبز سالوادور را با قهوه رسیده آن مقایسه نماییم؛ باید گفت که این قهوه همان لوبیای سبزی است که هنوز در معرض آماده سازی و بو دادن قرار نگرفته است و عده ای آن را به همین شکل استفاده می نمایند.

قهوه السالوادور چه طعمی دارد؟

اگر هرگز قهوه السالوادور را امتحان نکرده اید، ممکن است وقت آن رسیده باشد که یک پاکت از آن را تهیه کنید! طعم و سایر صفات قهوه به عوامل مختلفی بستگی دارد. چیزهایی مانند مکان، ارتفاع و روش های پردازش همه مهم هستند. قبل از اینکه یک فنجان برای خود درست کنید، به ویژگی های قهوه السالوادور نگاهی بیندازید.

قهوه بسیاری از ویژگی های خود را از دامنه ها و دره هایی که در آن رشد می کند به دست می آورد. این یک قهوه نرم با اسیدیته پایین است. با طعمی لطیف و ملایم، انتظار هیچ چیز خیلی پررنگی نداشته باشید.
هم طعم و هم عطر قهوه السالوادور خوشایند است. طعم ها مانند عسل شیرین است و برخی از قهوه ها طعم شکلات یا مرکبات دارند. عطر آن به همان اندازه شیرین و تند است.

قیمت انواع قهوه سالوادور

قیمت انواع قهوه سالوادور 

قیمت قهوه سالوادور به درجه کیفی آن بستگی دارد همانند همه قهوه ها، قهوه های دارای درجه کیفی shg و shb دارای قیمت بالاتری هستند و هرچه ارتفاع کشت برای قهوه های سالوادور کمتر میشود قیمت نیز پایین تر می آید. برای تهیه قهوه سالوادور با بهترین قیمت می توانید از طریق فروشگاه آنلاین قهوه سیراف اقدام کنید.

ما سعی کرده ایم در گذر زمان کیفیت قهوه هایی که به مشتریانمان ارائه میدهیم را بهبود ببخشیم، چه از نظر کیفیت دانه خام و چه از نظر رعایت اصول و استانداردهای رست قهوه.

منابع: https://www.coffeefeature.com/

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.