دانه قهوه اسپرسو

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو درجه‌یک

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو آنلاین، بهترین اسپرسو فله‌ای را با قیمت ارزان و تهیه‌شده از انواع مرغوب قهوه و با رُست عالی به فروش می‌رساند.

قهوه اسپرسو به دلیل خصوصیات طعمی فوق‌العاده طرفداران بسیاری دارد. به همین به دلیل خریداران عمده پیشنهاد می‌کنیم محصول مورد نیاز خود را بدون محدودیت از این مرکز پخش سفارش دهند.

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو

دانه قهوه اسپرسو

به طور خاص دانه‌ای به نام قهوه اسپرسو وجود ندارد. اسپرسو در واقع به نوع رُست یا نوع آسیابی اطلاق می‌شود که مناسب درست کردن قهوه اسپرسو است.

این شیوه‌ی درست کردن قهوه برای نخستین بار در ایتالیا باب شد.

اما برای درست کردن یک اسپرسو عالی و ایده‌آل لازم است دانه قهوه مرغوب تهیه کرد. همچنین دانه قهوه را نیز به بهترین شیوه‌ی ممکن می‌بایست رُست کرد.

معمولا توصیه می‌شود رُست مخصوص دانه قهوه اسپرسو دارک باشد. اما این یک مورد کاملا سلیقه‌ای است. برخی چه بسا ترجیح دهند از رُست لایت و مدیوم برای درست کردن اسپرسو استفاده کنند.

مرکز پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو که هم اکنون به صورت آنلاین در دسترس شماست، انواع دانه اسپرسو با رُست دلخواه شما را به صورت عمده عرضه می‌کند.

این نمایندگی پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو بهترین دانه قهوه مخصوص اسپرسو را به دست مشتریان می‌رساند.

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو

انواع دانه قهوه اسپرسو مرغوب

برای درست کردن یک قهوه اسپرسو، قهوه عربیکا بهترین نوع دانه‌ای است که می‌توان استفاده کرد. به همین دلیل با رُست دارک که برای اسپرسو مناسب است، کیفیت طعمی و حس دهانی فوق‌العاده‌ای از آن آزاد خواهد شد.

اما استفاده از نسبتی از قهوه روبوستا هم در غنی‌تر کردن طعم اسپرسو بسیار موثر خواهد بود.

خریداران عمده دقت داشته باشند در این مرکز پخش‌کننده قهوه اسپرسو علاوه بر انواع عربیکا، قهوه روبوستا مرغوب نیز موجود است.

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو

بهترین اوریجین قهوه مخصوص اسپرسو

انواع قهوه‌های مخصوص اسپرسو در کشورهای مختلفی به کشت می‌رسد. قهوه عربیکا مناسب‌ترین قهوه برای یک ترکیب اسپرسو است. در این بخش تعدادی از بهترین تولیدکنندگان قهوه اسپرسو را معرفی می‌کنیم

 • قهوه برزیل
  قهوه‌های کشت برزیل طعم‌های پیچیده‌ی کاراملی، آجیلی، شکلاتی و کاکائویی دارند. قهوه برزیل مخصوصا به دلیل قیمت مناسب پایه‌ی اصلی بسیاری از ترکیب‌های اسپرسو است.
  قهوه عربیکا سانتوس برزیل در صدر بهترین انواع عربیکا قرار دارد. قهوه برزیل اسیدیتی پایینی دارد.
 • قهوه کلمبیا
  قهوه کلمبیا تقریبا خواصی مشابه قهوه برزیل دارد. با این تفاوت که اسیدیتی آن بالاتر است. استفاده از این قهوه در کنار قهوه برزیل ترکیبی متعادل برای یک اسپرسو به شمار می‌رود.
  قهوه کلمبیا نیز طعمی به نسبت شیرین دارد. مزارع کلمبیا در نواحی مرتفع قرار دارند و محصولات آن به روش شسته به فرآوری می‌رسد. به همین دلیل قهوه کلمبیا طعمی بسیار خالص و شفاف دارد.
 • قهوه کنیا
  قهوه کنیا تیپ ایده‌آل یک قهوه آفریقایی به شمار می‌رود. قهوه کنیا از نوع عربیکا و اسیدیتی بالا و بادی آن متوسط تا کامل است. قهوه کنیا را معمولا برای درست کردن اسپرسو با قهوه برزیل ترکیب می‌کنند.
  قهوه کنیا و قهوه برزیل بهترین مکمل‌های ممکن برای درست کردن یک اسپرسو فوق‌العاده است.
  در این مرکز پخش دانه قهوه اسپرسو قهوه عربیکا کنیا و قهوه برزیل در حجم عمده به فروش می‌رسد.

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو

 • قهوه هند
  قهوه هند با نام تجاری قهوه میسور هند در ایالت کارناتاکا هند به کشت می‌رسد. به خصوص کشورهای عربی حوزه خلیج فارس از مشتریان همیشگی این قهوه‌اند.
  قهوه هند رایحه‌ای ادویه‌ای و طعمی خاکی‌مانند از خود نشان می‌دهد. اسیدیتی قهوه هند بسیار شادی بخش است. قهوه هند نیز برای استفاده جهت مکمل به پایه‌ی قهوه‌های اسپرسو بسیار مناسب است.
  در این نمایندگی پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو ، قهوه میسور هند نیز به فروش می‌رسد.

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو

پخش‌کننده دانه قهوه اسپرسو

در نمایندگی پخش آنلاین قهوه، شما به سادگی می‌توانید انواع دانه قهوه مخصوص اسپرسو را جستجو نمایید. همچنین کادر فروش مجرب این نمایندگی از طریق کانالهای ارتباطی می‌تواند دقیق‌ترین و جزیی‌ترین اطلاعات تخصصی هر محصول را به شما منتقل نماید.

با خرید عمده از مرکز پخش قهوه آنلاین در هزینه‌های حمل و نقل صرفه‌جویی نمایید. سفارش‌های عمده بدون محدودیت در هر مقصدی به دست خریداران خواهد رسید.

 

بازگشت به لیست