دانه قهوه اتیوپی

پخش دانه قهوه اتیوپی به صورت عمده

پخش دانه قهوه اتیوپی به صورت عمده

اتیوپی خاستگاه ابتدایی قهوه عربیکا به حساب می‌آید. صدها سال است که اتیوپی یکی از بهترین قهوه های دنیا را به عمل می آورد. قهوه اتیوپی بخاطر طعم شرابی و پیچیدگی های خاص طعمی آن مورد توجه است. قهوه بخشی از فرهنگ لاینفک اتیوپی است. یک رویداد مورد احترام مردم اتیوپی است.

اتیوپی جایی است که داستانهای مکرر از آن سرچشمه می گیرد ،یک چوپان که پس از خوردن گله اش از میوه های یک درخت خاص رفتارهای عجیبی از خود بروز دادند.  راهب ها با بردن میوه ها به صومعه، نوشیدنی از آن دم کردند و قهوه اینگونه متولد شد و در سراسر منطقه و سرانجام جهان پخش شد.

امروزه همچنان پخش دانه قهوه اتیوپی به عنوان یک قهوه باکیفیت و منحصر به فرد در جهان بسیار رایج است. حجم عمده تولید قهوه در اتیوپی از نوع عربیکا است.

پخش دانه قهوه اتیوپی

ما به عنوان پخش‌کننده مستقیم قهوه اتیوپی در ایران فعالیت می‌کنیم. این شرکت پخش همه‌ی انواع محصول قهوه را به صورت مستقیم به دست مشتریان می‌رساند. در ضمن همه سفارش‌های خرید از این شرکت به صورت عمده است.

خریداران در تنوع محصولات جهت سفارش و همچنین حجم خرید هیچ محدودیتی نخواهند داشت. قهوه اتیوپی یکی از پرفروش‌ترین و اصیل‌ترین محصولاتی است که در این شرکت پخش عرضه می‌شود. چون قهوه اتیوپی جزو مرغوب‌ترین قهوه عربیکای آفریقایی است.

شما می‌توانید هر گونه اطلاعات تخصصی لازم را از تیم فروش دریافت نمایید. در ضمن خریداران عمده قهوه از هر مقصدی در کشور می‌توانند سفارش‌های خرید قهوه خود را ثبت نمایند.

همچنین بخوانید: آشنایی با دانه قهوه و انواع آن

تولید عمده قهوه در اتیوپی

عرضه انواع قهوه اتیوپی

 

همچنین بخوانید: طرز تهیه قهوه ترک، مراحل آماده‌سازی آن و نکاتی که باید بدانید!

تولید قهوه اتیوپی تاریخچه‌ای بسیار طولانی دارد که به چندین قرن قبل بازمی‌گردد. قهوه عربیکا در کشور اتیوپی ریشه دارد. محصول قهوه در نواحی مختلفی از این کشور کشت می‌شود. اتیوپی تنها نسبتی حدود 3 درصد از تولید قهوه جهان را در اختیار دارد.

قهوه برای اقتصاد کشور اتیوپی حائز اهمیت بسیاری است. تقریبا حدود 15 میلیون نفر در این کشور از طریق صنایع و مشاغل وابسته به کشت قهوه ارتزاق روزی می‌کنند. پخش دانه قهوه اتیوپی بر اساس نوع منطقه و گرید آن صورت می‌پذیرد.

عرضه انواع قهوه اتیوپی

پخش عمده دانه قهوه اتیوپی به صورت عمده بر حسب نوع مناطق تحت کشت است:

قهوه سیدامو ترکیب طعمی متعادلی شامل ته‌مزه‌های میوه‌ای و با اسیدیتی بالا از خود نشان می‌دهد. مزارع قهوه سیدامو اتیوپی در ارتفاعات 1500 تا 2000 متر از سطح دریا قرار دارند.

قهوه منطقه یرگاچف نیز در ارتفاعات بالا به کشت می‌رسد. قهوه یرگاچف به هر دو روش طبیعی و شسته فرآوری می‌شود. این دانه قهوه نیز طعمی ترکیبی دارد. ترکیبی از طعم‌های گلی و ته‌مزه‌ی مشابه مرکبات از قهوه یرگاچف قابل تشخیص است.

البته قهوه یرگاچف که به روش طبیعی کشت شده قدری ته‌مزه‌ی آجیلی و شکلاتی هم دارد. قهوه هرر اتیوپی در ارتفاعات شرقی این کشور کشت می‌شود. قهوه هرر به عنوان یکی از قدیمی‌ترین انواع دانه قهوه به خاطر طعم ممتاز شرابی‌اش شناخته می‌شود. قهوه هرر بادی کامل است و اسیدیتی متوسطی دارد. این قهوه چون کاملا به روش دستچین جمع آوری می‌شود، با دقت کامل گریدبندی شده است.

پخش دانه قهوه اتیوپی برند

پخش دانه قهوه اتیوپی برند

پخش دانه قهوه اتیوپی تنها محدود به فروش فله‌ای نیست. انواع برندهای معتبر قهوه نیز این قهوه را به فروش می رسانند. تعدادی شرکت‌های تولید قهوه اروپایی و آمریکایی سرمایه‌گذاری‌های زیادی در صنعت قهوه اتیوپی انجام داده‌اند.

بنابراین خریداران مطمئن باشند با سفارش این محصول یکی از مرغوب‌ترین انواع قهوه را تهیه خواهند کرد. دو برند اصلی دانه قهوه اتیوپی که محصول قهوه اتیوپی را در بسته بندی به فروش می رسانند عبارتند از:

استارباکس عرضه‌کننده بهترین ترکیب قهوه اتیوپی با طعم‌های ادویه‌ای و گلی‌مانند است. قهوه اتیوپی استارباکس به روش شسته فرآوری شده است. همچنین رست این قهوه نیز مدیوم است.

ایلی نیز دانه قهوه اتیوپی 100 عربیکا که رایحه‌ی ملایم گل یاسمن و ته‌مزه‌ی مرکبات دارند، تولید می‌کنند. این دو شرکت به صورت مستقیم با کشاورزان مناطق یرگاچف، سیدامو و هرر در تولید قهوه همکاریهای تخصصی دارند.

همچنین بخوانید: همه آنچه که باید در مورد قهوه اسپرسو بدانید!

 

بازگشت به لیست