قهوه, قهوه برند, کافه نوآر noir

پخش قهوه کافه نوار Noir ایتالیا به صورت عمده

قهوه کافه نوار Noir

نمایندگی قهوه کافه نوار Noir ایتالیا به صورت رسمی انواع محصولات دانه قهوه رست، قهوه کپسولی، قهوه کیسه‌ای و پودر قهوه اسپرسو را به صورت عمده برای خریداران در سراسر کشور عرضه می‌کند. شرکت کافه نوار Noir با سابقه ی بیش از نیم قرن تجربه در زمینه رست و بسته‌بندی قهوه یکی از برندهای قهوه مرغوب ایتالیا به شمار می‌رود.

حتما می‌دانید که نام کشور ایتالیا در صنعت قهوه جهان بسیار شناخته شده است. این شرکت محصولات قهوه خام را از کشورهای برزیل، کنیا، هند، اندونزی و کلمبیا تهیه کرده و سپس با تجهیزات پیشرفته فرآوری، رست و بسته‌بندی می‌نماید. محصولات قهوه کافه نوار Noir ایتالیا به کشورهای لهستان، آلمان، هلند، استرالیا، ژاپن و ایالات متحده صادر می‌شود.

پخش قهوه کافه نوار Noir ایتالیا به صورت عمده

هم اینک نمایندگی کافه نوار در ایران آمادگی دارد تا به صورت مستقیم انواع محصولات این شرکت را با بهترین قیمت و به صورت عمده به فروش برساند. خریداران عمده می‌توانند جهت سفارش محصول با قسمت فروش شرکت از طریق شماره‌ تماسی که در مطلب مشاهده می‌نمایید، ارتباط برقرار نمایند.

قهوه کافه نوار Noir

نمایندگی فروش انواع دانه قهوه کافه نوار Noir ایتالیا در ایران

شرکت کافه نوار از سال 1934 میلادی، فعالیت خود را در زمینه‌ی رست و بسته‌بندی دانه قهوه آغاز کرده است. گفتیم که این شرکت از بهترین انواع دانه قهوه برزیل، قهوه هند، قهوه کلمبیا و قهوه اندونزی به این منظور استفاده می‌کند. همچنین قهوه کافه نوار Noir در هر کدام از این کشورها شعبه‌هایی تاسیس کرده است.

بنابراین بهترین انواع قهوه عربیکا و قهوه روبوستا از مزارع کشورهای مزبور تامین شده و در کارخانه‌های این شرکت واقع در کشور ایتالیا به فرآوری می‌رسد. پس از فرآوری نیز با انجام مراحل کنترل کیفیت و استاندارد بسته‌بندی می‌شود. استفاده از بسته‌بندی مرغوب باعث شده که دانه قهوه همیشه تازه بماند و عطر و طعم واقعی آن حفظ شود.

قهوه کافه نوار Noir

دانه قهوه کافه نوار در سه بسته‌بندی اصلی عرضه می‌شود:

  • بسته‌بندی قرمز: ترکیب قهوه میسلا بار نوار (Miscela Bar)
  • بسته‌بندی سبز: ترکیب قهوه سوپربار نوار (Super Bar)
  • بسته‌بندی سفید: ترکیب قهوه اکسترابار (Extra Bar)

ترکیب میسلابار با درصد بالایی از قهوه روبوستا به عنوان یک مکمل قهوه اسپرسو و همچنین یک پایه اسپرسو تلخ بسیار خوب است.

در ترکیب قهوه سوپربار از نسبت مساوی قهوه عربیکا و قهوه روبوستا استفاده شده و یک نوع تعادل طعمی برقرار شده است. عطر و رایحه‌ی آن بسیار مطلوب است.

اگر می‌خواهید یک قهوه اسپرسو و یا قهوه ترک با طعم متعادل و ملایم امتحان کنید نیز به شما ترکیب قهوه اکسترا بار کافه نوار را پیشنهاد می‌کنیم. میزان کافئین موجود در این ترکیب پایین‌تر است و همچنین بادی آن بالاتر به نظر می‌رسد.

قهوه کافه نوار Noir

فروش تجهیزات قهوه کافه نوار Noir

بخشی از فعالیت شرکت قهوه کافه نوار Noir ایتالیا از بسته‌بندی دانه قهوه فراتر رفته و وارد زمینه تجهیزات درست کردن قهوه شده است. به این منظور که دم کردن و آماده کردن قهوه بسیار ساده‌تر شود. چه بسا مصرف‌کنندگان قهوه که زمان کافی برای تهیه‌ی یک قهوه معمولی نداشته باشند.

بنابراین لازم است در مدت زمان کمتری بتوانند یک فنجان قهوه دلخواهشان را آماده نمایند. به این منظور تجهیزات درست کردن قهوه کپسولی و قهوه کیسه‌ای این امکان را فراهم کرده تا خیلی فوری و سریع یک قهوه دلخواه درست نمایید.

قهوه کافه نوار Noir

پخش عمده قهوه کپسولی کافه نوار Noir

قهوه کپسولی کافه نوار را می‌توانید با دستگاه قهوه‌ساز مخصوص این محصول در عرض 5 دقیقه دم کرده و در صورت تمایل با شیر میل نمایید. بسته‌بندی این محصول کاملا ضدهوا است و قهوه کاملا تازه نگه داشته می‌شود. ترکیب آن کاملا عربیکا است. بنابراین طعمی متعادل دارد.

قهوه کافه نوار Noir

عرضه قهوه کیسه‌ای کافه نوار

یکی از انواع محصولات قهوه کافه نوار Noir که به صورت فوری قابل درست کردن است، قهوه‌های کیسه‌ای این شرکت است. قهوه کیسه‌ای را نیز می‌توانید به وسیله دستگاه قهوه‌ساز مخصوص و یا بدون آن دم کنید. در ترکیب این قهوه نیز از نسبت بسیار بالای قهوه عربیکا استفاده شده و طعمی خالص و شفاف دارد.

 

بازگشت به لیست