قهوه فوری, قهوه کلاسیک

پخش قهوه کلاسیک فوری به صورت عمده

قهوه کلاسیک فوری

آیا به دنبال یک نمایندگی فروش قهوه کلاسیک فوری به صورت عمده هستید که انواع مرغوب این محصول را به قیمتی ارزان‌تر از بازار عرضه کند؟

شما خریداران عمده قهوه فوری می‌توانید بهترین نمونه‌های قهوه فوری کلاسیک را به صورت فله ای از این شرکت تهیه نمایید. بهترین قهوه کلاسیک فوری فله‌ای هند، برزیل و اندونزی در این شرکت عرضه می‌شود. ترکیب هر کدام از انواع قهوه کلاسیک فله ای که در این شرکت به فروش می‌رسد از بهترین قهوه‌های عربیکا درست شده است.

قهوه کلاسیک در واقع ابتکار شرکت نسکافه ایتالیا می‌باشد که از حدود دهه‌ی 60 میلادی رواج یافت. از آن پس به دلیل تولید بالا به یک نام تجاری بسیار شناخته شده بدل شده است. کلاسیک نیز در واقع به شیوه ی تولید آن اشاره دارد که به صورت اسپری درایینگ بوده است. در این روش پودر قهوه فوری به صورت ذرات ریز تولید می‌شود. البته امروزه نمونه‌های مختلف گرانولی به شیوه‌های دیگری نیز تولید می‌شود.

در این شرکت گفتیم که انواع قهوه کلاسیک برزیل، قهوه کلاسیک هند، قهوه کلاسیک اندونزی و قهوه کلاسیک مالزی به فروش می‌رسد. همانگونه که مشاهده می‌نمایید هر کدام از این کشورها خود تولیدکننده عمده دانه قهوه نیز هستند.

در ادامه درباره فروش عمده قهوه کلاسیک فوری بیشتر توضیح خواهیم داد. اما درباره نحوه تهیه این محصول از این شرکت فقط کافی است از طریق شماره‌ای که در همین مطلب مشاهده می‌فرمایید با قسمت فروش تماس گرفته و سفارشتان را ثبت نمایید.

قهوه کلاسیک فوری

فروش عمده انواع قهوه کلاسیک فوری

قطع یقین اگر خریدار عمده قهوه فوری هستید می‌خواهید که این محصول را به صورت مستقیم و بدون واسطه تهیه نمایید. چون در این حالت مطمئن خواهید بود که کیفیت آن درجه‌یک و همچنین بسیار تازه است. این شرکت علاوه بر فروش عمده دانه قهوه خام و دانه قهوه رست، محل فروش عمده قهوه فوری نیز است.

در این شرکت انواع قهوه فوری کلاسیک که از بهترین نمونه‌های این محصول است به صورت مستقیم عرضه می‌شود. حتی به شما مصرف‌کنندگان خانگی که میزان مصرف بالایی دارید یا اگر در محل کار شما به صورت متعدد از قهوه فوری استفاده می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم این محصول را به صورت عمده خریداری نمایید.

قهوه فوری عمده چون تازه است، کیفیت اصیل قهوه را با خود دارد. بنابراین بسیار به صرفه‌تر است که به جای تهیه انواع بسته‌بندی‌شده که مدتها از تاریخ تولیدشان گذشته و در شرایط نامساعدی در قفسه فروشگاهها به مدت طولانی در معرض تابش مستقیم نور قرار داشته‌اند، انواع قهوه فوی فله ای را خریداری نمایید.

در این صورت ضمن تهیه یک محصول باکیفیت، چنین محصولی را با قیمتی پایین‌تر نیز خریداری خواهید کرد. چون در این شرکت فروش به صورت فله ای و در حجم بالا است، قیمتهای نهایی نیز ارزان‌تر تمام می‌شوند. ما آمادگی داریم سفارشهای عمده شما را در هر نقطه کشور که هستید در اسرع وقت به دست شما برسانیم.

قهوه کلاسیک فوری

پخش عمده قهوه کلاسیک هند

کشور هند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان عمده قهوه در جهان به شمار می‌رود. محصول قهوه هند از هر دو نوع قهوه عربیکا  و قهوه روبوستا است. قهوه تولیدی این کشور طعمی خاکی مانند و رایحه‌ای معطر مشابه گیاهان دارویی دارد.

در ضمن هند یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قهوه فوری عمده نیز می‌باشد که قهوه کلاسیک فوری تولیدی در این کشور نیز بسیار شناخته‌شده است. قهوه کلاسیک تاتا و قهوه کلاسیک توبک دو نام تجاری مشهور هستند که در کشور هند به تولید می‌رسند.

هم اکنواع انواع قهوه کلاسیک هند نیز در این شرکت عرضه می‌شود. فروش قهوه کلاسیک فوری تولیدی کشور هند به صورت فله ای و مستقیم است.

قهوه کلاسیک فوری

عرضه بهترین قهوه فوری کلاسیک برزیل

کشور برزیل بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده قهوه در جهان است. این کشور در آمریکای جنوبی قرار دارد. اما به سبب تولید بالا و همچنین تنوع طعمهای قهوه در این کشور، یک قطب جداگانه در صنعت قهوه جهان به شمار می‌رود. در مزارع این کشور نیز گونه‌های مختلف قهوه عربیکا و قهوه روبوستا به کشت می‌رسد.

اما در تولید قهوه کلاسیک فوری برزیل از بهترین ترکیب قهوه عربیکا استفاده می‌شود. قهوه تولیدی کشور برزیل از نظر طعمی ته‌مزه‌های مختلف وانیلی، آجیلی، شکلاتی و کاکائویی را از خود نشان می‌دهد. قهوه کلاسیک که در کشور برزیل نیز تولید می‌شود کاملا در شرایط استاندارد و توسط دستگاههای پیشرفته است.

قهوه کلاسیک فوری

فروش قهوه کلاسیک اندونزی به صورت عمده

یکی از قطبهای اصلی تولید قهوه در جنوب شرق آسیا کشور اندونزی است. قهوه جاوه و قهوه سوماترا نیز از عناوین قهوه‌های تولیدی کشور اندونزی هستند. بخش عمده ای از تولید و صادرات صنعت قهوه اندونزی به صورت قهوه فوری است. شرکتهای معتبری نیز در زمینه تولید عمده قهوه فوری در این کشور فعال هستند.

علاوه بر تولید انواع مختلف قهوه فوری برند، بخش قابل توجهی نیز به صورت تولید قهوه فوری فله ای و عمده است. از جمله این انواع محصول، قهوه کلاسیک فوری فله ای است که با قیمتی بسیار مناسب و با کیفیتی منحصر به فرد به صورت مستقیم توسط این شرکت عرضه می‌شود.

قهوه کلاسیک فوری

تولید عمده قهوه فوری کلاسیک

لازم است توضیحاتی نیز در مورد شیوه ساخت و فرآوری قهوه کلاسیک فوری نیز ارائه دهیم. قهوه کلاسیک که به صورت عمومی با نام شرکت نسکافه گره خورده است، ابتدا به به روش اسپری درایینگ تهیه می‌شده است. در این روش در ابتدا عصاره قهوه را تحت حرارت بالا قرار می‌دهند. در اثر حرارت رطوبت موجود در عصاره قهوه تبخیر می‌شود.

سپس با فشار بالای بخار آب، عصاره باقیمانده قهوه را به درون یک محفظه سیلندری مانند یا استوانه‌ای پمپاژ می‌کنند. در اثر پمپاژ با فشار بالا، عصاره قهوه به شکل ذرات ریز در هوا معلق می‌شوند. سپس با متوقف ساختن پمپاژ فشار بالای بخار، ذرات ریز پودر قهوه که در هوا معلق مانده‌اند فرو می‌ریزند.

در نهایت ذرات پودری قهوه فوری را جمع کرده و به انبار انتقال می‌دهند تا آماده‌ی بسته‌بندی شود. محصول به دست آمده از چنین روشی به راختی در آب داغ قابل حل بوده و به صورت نوشیدنی قهوه فوری قابل مصرف است که کاملا خصوصیات یک قهوه واقعی را داراست. امروزه البته انواع قهوه کلاسیک فوری پودری غیر پودری که به صورت ذرات گرانولی درشت‌تر نیز هستند هم تولید می‌شود. اما ابتکار ابتدایی تولید این محصول متعلق به شرکت نسکافه است. اما امروزه انواع مرغوب این محصول به صورت فله ای در بسیاری کشورهای تولیدکننده عمده قهوه نظیر هند و برزیل و اندونزی نیز بسته‌بندی می‌شود.