قهوه فوری, قهوه گلد

پخش نسکافه گلد ارزان به صورت عمده در تهران

پخش نسکافه گلد ارزان به صورت عمده در تهران؛ توسط شرکت پخش قهوه؛ گامی موثر در بهره مندی مشتریان ایرانی از یک قهوه فوری با کیفیت می باشد. نسکافه گلد یکی از پرطرفدارترین انواع قهوه فوری در جهان می باشد که روزانه میلیون ها نفر در سراسر جهان آن را می نوشند. این قهوه در حجم ها، بسته بندی ها و کیفیت هایی متفاوتی در بازار عرضه می شود که شرکت ما بهترین نوع آن را به دست مشتریان خود می رساند.

امروزه گرایش به مصرف قهوه های فوری آنقدر گسترده شده که بخش عمده ای از دانه های قهوه با هدف مصرف در این بخش تولید می شوند. بر طبق آمار منتشر شده بیش از نیمی از دانه های قهوه تولید شده در سراسر جهان در صنعت قهوه فوری مصرف می گردند.

فاکتور های بسیاری دست به دست هم داده تا امروزه شاهد گسترش تولید و مصرف بالای قهوه فوری باشیم. تغییرات سبک زندگی، زمان و صرفه اقتصادی از جمله عواملی هستند که سبب گرایش بسیار بالای افراد به قهوه فوری شده اند.

قهوه فوری به نوع خاصی از دانه قهوه اشاره ندارد و در حقیقت عصاره خشک شده انواع دانه قهوه می باشد که به شیوه های متفاوتی تولید می شوند و بر هیمن اساس به انواع مختلفی و از جمله قهوه فوری گلد و قهوه فوری کلاسیک تقسیم بندی می گردند.

برای خرید نسکافه گلد درجه یک با قیمت ارزان و به صورت عمده، می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

نسکافه گلد

پخش انواع نسکافه گلد به قیمت استثنایی

نسکافه گلد یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین نام ها در بازار قهوه فوری می باشد. این برند از دیرباز در ایران توزیع می شود و مشتریان پر و پا قرصی در سراسر کشور دارد.

 نسکافه در حقیقت نام تجاری قهوه فوری تولید شده توسط کمپانی نستله می باشد. این کمپانی امروزه شعبه های متعددی در سراسر جهان دارد و مشهورترین محصولات آن در حوزه غذا و دارو و مشتمل بر تولیدات لبنی، غیرلبنی و کافئین دار می باشد.

محبوبیت این برند سبب شده بسیاری از افراد در ایران و حتی برخی دیگر از نقاط جهان نسکافه را معادل قهوه فوری قلمداد نمایند. شاید این امر به دلیل پیشگام بودن این کمپانی در تولید و عرضه قهوه فوری می باشد.

همان طور که بیان شد قهوه فوری حاصل فرآوری و خشک نمودن عصاره قهوه می باشد که بر همین اساس قهوه فوری به اشکال مختلف و از جمله به شکل پودری و گرانولی تولید می شود.

یکی از وجوه تمایز نسکافه گلد و نسکافه کلاسیک نیز شیوه تولید متفاوت و در نتیجه شکل متفاوت آن ها می باشد. قهوه های فوری کلاسیک پودری شکل و قهوه های گلد گرانولی هستند.

البته در کنار این دو نوع قهوه، قهوه فوری مایع که با غلظت بالا تولید می شود نیز به عنوان یک نوشیدنی کافئین دار آماده یا نیمه آماده در بازار قهوه توزیع می شود و طرفداران خاص خود را دارد. قهوه فوری مایع به ویژه در ایالات متحده مورد توجه می‌باشد با این اوصاف تولید آن در مقایسه با قهوه های گلد و کلاسیک بسیار کم تر است.

نسکافه گلد

فروش عمده نسکافه اصل اکوادور

امروزه نام اکوادور با انواع محصولاتی که در حوزه قهوه، کاکائو، افزودنی ها و مکمل های چای و قهوه و نیز سایر محصولات کافئین دار تولید می نماید، عجین شده است.

این امر از چند جنبه قابل بررسی است. اول اینکه اکوادور یکی از قطب های مهم تولید قهوه و کاکائو در جهان و به ویژه در آمریکاست می باشد. قهوه تولید شده در اکوادور با کیفیت، قدرتمند و جذاب می باشد. روش های کشت و تولید مناسب و صنایع فرآوری پیشرفته سبب شده قهوه تولید شده در این کشور با کیفیت بالایی راهی بازار قهوه جهانی شود.

به دلایل ذکر شده اکوادور امروزه حجم بالایی از دانه های قهوه را بصورت خام و فرآوری شده راهی بازار جهانی می نماید.

از این رو کمپانی های معتبری نظیر نستله با استقرار در این کشور محصولات با کیفیتی نظیر نسکافه گلد و کلاسیک را تولید می‌نمایند.

اکوادور هر دو دانه قهوه عربیکا و روبوستا را تولید می نماید. لوخا، پکتو، مانابی، اوریانا و کارچی مناطقی از کشور اکوادور هستند که در امر تولید قهوه می باشند که به دلیل تولید انواع خاص و با کیفیت قهوه عربیکا و روبوستا شهرت دارند.

از انواع گونه های قهوه که در کشور اکوادر کشت می شوند می توان به گونه های بوربون، کاتوای، گیشا و تیپیکا اشاره کرد.

کمپانی نستله نیز با بهره گیری از همین موضوع یکی از با کیفیت ترین محصولات خود یعنی نسکافه گلد اکوادور را به عنوان یک برند شناخته شده تولید نموده است.

نسکافه گلد

عرضه نسکافه گلد تولید هند

هندوستان پس از ویتنام و اندونزی یکی از مهم ترین مراکز تولید قهوه می باشد. گرچه هندوستان بیشتر در تولید چای شهرت دارد اما قهوه نیز در این کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

بیشتر قهوه تولید شده در هند در نواحی جنوبی این کشور که بروی نوار قهوه قرار دارند تولید می شود. هر دو نوع دانه قهوه در هندوستان تولید می شود و اولین بار دانه های قهوه از یمن به این کشور وارد شده است.

هندی ها عادت دارند قهوه را همراه با شیر بنوشند. این عادتی است که به شکل پررنگی در مورد مصرف چای نیز دیده می شود. به طور کلی استفاده از قهوه های فوری و نیز افزودنی های چای و قهوه در هند امری متداول می باشد.

کمپانی های اروپایی، بویژه بریتانیا، بخش مهمی از چای و قهوه هندوستان را فرآوری نموده و محصولی با کیفیت را راهی بازار می‌نمایند. کمپانی نستله نیز با تولید نسکافه گلد نقش مهمی را در این زمینه ایفا می نماید.

نسکافه گلد هند به دلیل ویژگی های عطری، طعمی، کیفی و نیز قیمت مناسبی که دارد جایگاه ویژه ای در بازار قهوه و در میان مصرف کنندگان دارد.

نسکافه گلد

عرضه نسکافه عمده با بهترین کیفیت

کیفیت قهوه فوری می تواند تحت تاثیر عوامل مختلفی قرار گیرد اما در این میان نوع دانه قهوه و شیوه تولید نقش بسزایی دارند. انواع قهوه های موجود در بازار قهوه به طور کلی از دو دانه قهوه حاصل می شوند: عربیکا و روبوستا.

این دو نوع دانه قهوه در کشورهایی که بروی نوار قهوه قرار دارند تولید می گردند. کشورهایی با آب و هوای گرم و حاره ای، رطوبت کافی و خاک مناسب. کشورهایی نظیر ویتنام، اندونزی، هند و یمن در آسیا و برزیل، کلمبیا و کاستاریکا در قاره آمریکای جنوبی و حوزه کارائیب بهترین مثال ها برای این موضوع می باشند.

دانه های عربیکا معمولا در نواحی بالاتر رشد می نمایند، دیرتر به ثمر می رسند، عطر و طعم پیچیده تری دارند و به دلیل محتوای کافئین پایین تر شیرین تر به نظر می رسند. البته قهوه عربیکا مقاومت کمتری در برابر آفات و شرایط نامساعد دارد و به همین میزان تولید آن در مقایسه با روبوستا پایین تر می باشد.

دانه های روبوستا در نواحی پست تری رشد می نمایند، به دلیل محتوای کافئین بالاتر عطر و طعم گزنده و در عین حال قدرتمندتری دارند. ویتنام بزرگترین تولید کننده دانه قهوه روبوستا می باشد در حالی که برزیل بزرگترین تولید کننده عربیکا می‌باشد.

در تولید انواع قهوه فوری از مخلوطی از هر دو دانه بهره می گیرند. البته دانه های روبوستا هم به دلیل تولید بالاتر و هم به دلیل ویژگی های طعمی قدرتمندی که دارند در این حوزه بیشتر مورد توجه و استفاده می باشند.

نسکافه گلد

تولید نسکافه عمده

بطور معمول از دو روش خشک سازی برای تولید قهوه‌های فوری بهره می‌گیرند: خشک سازی پاششی و خشک سازی انجمادی.

برای تولید قهوه فوری می باید ابتدا عصاره قهوه استخراج گردد. این فرآیند با استفاده از آب بسیار داغ و تحت فشار صورت می گیرد.

در مرحله بعد بنا به نوع قهوه ای که قصد تولید آن را دارند خشک سازی انجمادی یا پاششی اعمال می گردد.

در خشک سازی انجمادی یا فریزینگ درای، عصاره قهوه به سرعت منجمد شده و به دانه ها یا گرانول های کوچک شکسته می شود.

گرانول ها بر اساس اندازه طبقه بندی می شوند. سپس دانه های قهوه در محفظه خشک سازی، روی سینی های فلزی قرار می گیرند.

نسکافه گلد حاصل فرآیند مذکور می باشد. در خشک سازی انجمادی پیوندهای شیمیایی کمتر دستخوش تغییرات منفی می شوند و بنابراین عطر و طعم دانه های اولیه بیشتر حفظ می گردد.

در روش خشک سازی پاششی یا اسپرینگ درای، عصاره قهوه در برج های خشک سازی و با استفاده از چرخ های چرخانی که سرعت بسیار بالایی دارند به دانه های پودری بسیار ریزی تبدیل می شود که به آن پودر قهوه یا در اصطلاح قهوه فوری کلاسیک اطلاق می گردد. نسکافه کلاسیک که یکی از پرفروش ترین انواع قهوه در بازار می باشد به این شیوه تولید می شود.

نسکافه گلد

محصولات شرکت پخش قهوه به صورت آنلاین و اینرنتی مورد داد و ستد قرار می گیرد. برای خرید نسکافه گلد اصل با قیمت ارزان و به صورت فله می توانید با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید.

بازگشت به لیست