دانه قهوه عربیکا

انواع قهوه عربیکا با قیمت های مختلف

قهوه یکی از نوشیدنی های فوق العاده است که تمامی مردم جهان به آن علاقه خاصی نشان می دهند. انواع مختلفی از قهوه ها در بازار وجود دارند؛ اما قهوه عربیکا یکی از قهوه هایی است که افراد زیادی آن را به عنوان بهترین نوع انتخاب می کنند. دانه های عربیکا یک نوشیدنی گرم عالی برای تمام کسانی تولید می کنند که می خواهند برای ساعتی از مشغله های زندگی دور شوند.

 

قهوه عربیکا

قهوه عربیکا یکی از قهوه های پرفروش است که با داشتن کافئین پایین نزدیک به 70% مردم جهان از آن استفاده می کنند. این قهوه که در گذشته با نام قهوه عربی در میان مردم شهرت داشت، طعمی بسیار عالی، عطری بی نظیر و تلخی کم دارد. دانه های عربیکا در شرایط آب و هوایی سخت بدست می آید. حساس بودن دانه های این قهوه به شرایط آب و هوایی و آفات باعث شده است قیمت قهوه عربیکا نسبت به انواع دیگر بالاتر باشد.

قهوه عربیکا

کشورهایی از جمله کنیا، اتیوپی، سوماترا، برزیل، کلمبیا و غیره این قهوه را تولید می کنند. نوشیدن این قهوه به شما کمک می کند تا در هنگام خواب آرامش داشته باشید و از طعمی فوق العاده و بویی خاص لذت ببرید. بوی بی نظیر این قهوه در فضا می پیچد و باعث جلب توجه شما خواهد شد. اگر به دنبال یک قهوه با کیفیت و خوش طعم هستید، پیشنهاد ما به شما خرید قهوه عربیکا می باشد.

خرید قهوه

فروشگاه های مختلفی این قهوه را با قیمت های مختلف به عرضه می رسانند. قیمت قهوه عربیکا نسبت به سایر قهوه های موجود در بازار کمی بالاتر است. با توجه به نوع بسته بندی و حجم آن قیمت های مختلفی برای این قهوه پیشنهاد می شود.

این قهوه در بسته بندی های 200 گرمی در بازار وجود دارد و با توجه به نوع آن قیمت مختلف است. انواع قهوه عربیکا شامل سوماترا، اتیوپی، مکزیک، موکا جاوه، هندوراس، نیکاراگوئه و غیره می باشند که هر کدام قیمت خاصی دارند؛ بنابراین کشور تولید کننده قهوه در قیمت آن تاثیر دارد. قیمت این قهوه ها در فروشگاه های مختلف از حدود 20 هزار تومان شروع می شود.

کیفیت محصولات ما تضمین شده است؛ بنابراین همین حالا برای سفارش این محصول اقدام کنید و از طعمی بی نظیر لذت ببرید.

پست های مرتبط