مشاوره و سفارش

انواع دانه قهوه

دو گونه اصلی دانه قهوه عبارتند از قهوه عربیکا و قهوه روبستا، خاستگاه اصلی قهوه مناطق نیمه گرمسیری آفریقا و آسیا می‌باشد که از آنجا به آمریکای مرکزی و جنوبی رفته‌اند و امروزه آنها بزرگترین تولید کنندگان قهوه می‌باشند.

درخت قهوه عربیکا در ارتفاع 600 تا 2000 متری از سطح دریا رشد می‌کند و 70درصد از تولید قهوه جهان را به خود اختصاص داده است و درخت قهوه روبستا نیز در ارتفاع هم سطح دریا تا 600 متری از سطح دریا رشد میکند و 30 درصد از کشت قهوه جهان را به خود اختصاص داده است.

انواع دانه قهوه

ویژگی‌های انواع قهوه

به هنگام خرید قهوه مرغوب دقت داشته باشید که محصول قهوه هر ناحیه خصوصیات متفاوتی دارد. قهوه آمریکای جنوبی را با طعم‌های ترکیبی آجیلی، شکلاتی، کاکائویی و کاراملی تشخیص می‌دهند. قهوه کشورهای آسیایی را با طعمهای خاکی ‌مانند تند و رایحه مشابه گیاهان دارویی ارزیابی می‌کنند در ضمن قهوه کشورهای آفریقایی را با طعمهای شیرین و ترش شبیه مرکبات تشخیص می‌دهند.

رست قهوه

مرحله رست قهوه مهم‎ترین مرحله‌ی عمل آوری دانه قهوه می‌باشد. به این دلیل که تمام عطر، طعم و جذابیتی که در نوشیدنی های قهوه‌ی مختلف احساس می‌کنید و می‌چشید کاملا و مستقیما مربوط به مرحله‌ی رست دانه قهوه می‌باشد.
ما مفتخریم تا در سال جدید با یاری از نیروهای متخصص؛ استفاده از جدیدترین دستگاههای رست قهوه و همچنین مرغوب‌ترین دانه‌های قهوه، محصولاتی با کیفیت‌تر از سالهای گذشته در اختیار مشتریانمان قرار دهیم.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع دانه قهوه عربیکا-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع دانه قهوه روبوستا-سفارشیموجودتماس بگیرید
کافی میکس-سفارشیموجودتماس بگیرید
هات چاکلت-سفارشیموجودتماس بگیرید
کاپوچینو-سفارشیموجودتماس بگیرید
چای ماسالا-سفارشیموجودتماس بگیرید
قهوه فوری گلد-سفارشیموجودتماس بگیرید
قهوه فوری کلاسیک-سفارشیموجودتماس بگیرید
انواع میکس اسپرسو-سفارشیموجودتماس بگیرید
کافی کریمر-سفارشیموجودتماس بگیرید
پودر کاکائو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی ورنا از سال ۱۳۹۶ با هدف تولید، پخش و بسته‌بندی مواد خوراکی و نوشیدنی‌ تاسیس شده است. ورنا ضمن نگاه به دانش‌های روز جهان از محدوده‌های محلی فراتر رفته و با هدف پیوند دادن ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، فراتر از مرزهای محلی، گام در راه توسعه‌ی صادرات گذاشته است. صنایع غذایی ورنا هم اکنون آماده‌ی ارائه‌ی خدمات و عرضه‌ی محصولات به مشتریان خود در هر نقطه از جهان است. صنایع غذایی ورنا ،در این راستا، استفاده از عالی‌ترین محصولات اولیه و پیشرفته‌ترین تجهیزات تولید را با تخصص‌های ارزنده‌ی کارکنان و کارشناسان مجرب همراه ساخته است. در واقع صنایع غذایی ورنا در تولید محصولات خود سه اصل کیفیت، تکنیک و دانش را کنار هم قرار داده است.

قهوه ورنا

مدیر مجموعه ورنا

حمید حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید