مشاوره و سفارش

انواع قهوه ترک

قهوه ترک، به دسته‌بندی مخصوصی گفته می‌شود که دانه های پودر شده و آرد مانند را در شیرجوش با دمای مستقیم آتش دم می‌کند.میزان کافئین قهوه ترک متوسط رو به بالا است و دلیل آن جوشیدن 7 دقیقه ای قهوه روی آتش مستقیم و البته میزان خرد شدن دانه های این نوع قهوه است.

دانه قهوه برزیلی

از آن جایی که قهوه برزیل در ارتفاعات نسبتا پایین (در مقایسه با نواحی دیگر از جمله آمریکای مرکزی) رشد می کند دانه های این نوع قهوه تراکم زیادی نداشته و به همین دلیل طعم آن نسبت به قهوه هایی که در مناطق با ارتفاع بالا رشد می کند کمتر است.

کاپوچینو

یکی از پرطرفدار‌ترین انواع نوشیدنی‌ها، کاپوچینو است. فنجان‌های بزرگ کاپوچینو با کف شیر و گاهی پودر شکلات، هم ظاهر جذابی دارند و هم خیلی خوش‌طعم هستند.

اگر وقت و حوصله رفتن به کافی شاپ را نداشته باشید، احتمالا تنها گزینه‌ای که به ذهن‌تان می‌رسد استفاده از پودرهای آماده است. این پودرها نه کف درست و حسابی دارند و نه طعم‌شان با کاپوچینوی دست‌ساز قابل مقایسه است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
دانه قهوه جاوه-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه قهوه برزیل-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه قهوه چری-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه قهوه کلمبیا-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه قهوه اتیوپی-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه قهوه نیکاراگوئه-سفارشیموجودتماس بگیرید
دانه قهوه هندوراس
دانه قهوه سوماترا
دانه قهوه کاستاریکا
دانه قهوه کنیا
دانه قهوه مکزیک
دانه قهوه اندونزی
دانه قهوه ویتنام
قهوه گلد
قهوه کلاسیک
قهوه هسته خرما
قهوه لاواتزا
قهوه بن العمید
قهوه لامبورگینی
قهوه استارباکس
ساکوالا
علی کافه
کافی میت
کافی میکس
هات چاکلت
کافه نوآر
قهوه3in1
کاپوچینو
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

صنایع غذایی ورنا از سال ۱۳۹۶ با هدف تولید، پخش و بسته‌بندی مواد خوراکی و نوشیدنی‌ تاسیس شده است. ورنا ضمن نگاه به دانش‌های روز جهان از محدوده‌های محلی فراتر رفته و با هدف پیوند دادن ذائقه‌ها و سلیقه‌ها، فراتر از مرزهای محلی، گام در راه توسعه‌ی صادرات گذاشته است. صنایع غذایی ورنا هم اکنون آماده‌ی ارائه‌ی خدمات و عرضه‌ی محصولات به مشتریان خود در هر نقطه از جهان است. صنایع غذایی ورنا ،در این راستا، استفاده از عالی‌ترین محصولات اولیه و پیشرفته‌ترین تجهیزات تولید را با تخصص‌های ارزنده‌ی کارکنان و کارشناسان مجرب همراه ساخته است. در واقع صنایع غذایی ورنا در تولید محصولات خود سه اصل کیفیت، تکنیک و دانش را کنار هم قرار داده است.

مدیر مجموعه ورنا

حمید حسینی

Call Now Buttonتماس بگیرید