قهوه سیراف, قهوه

طرز تهیه میلک شیک خوشمزه و خنک

طرز تهیه میلک شیک

طرز تهیه میلک شیک خوشمزه و خنک ، میلک شیک یکی از نوشیدنی های فوق العاده خوش طعم و محبوب به ویژه در فصل تابستان به حساب می آید. جالب است بدانید طرفداران این نوشیدنی خنک آنقدر زیاد است که روز 12 سپتامبر را به عنوان روز جهانی میلک شیک نامگذاری کرده اند. به همین خاطر سایت قهوه سیراف قصد دارد تا در ادامه دستور تهیه آن را با شما به اشتراک بگذارد.

مواد اصلی تشکیل دهنده این نوشیدنی جذاب شیر، بستنی و شکر می باشد. اما میوه ها و افزودنی های مختلفی که به این ترکیب اضافه می شوند، باعث شده تا بتوان نوشیدنی های متعددی با آن درست کرد. در ادامه دستور تهیه چند نوع میلک شیک پر طرفدار را به شما آموزش می دهیم.

مواد لازم برای طرز تهیه میلک شیک شکلاتی

یک قاشق غذاخوری شکلات خرد شده

چهار اسکوپ بستنی وانیلی

یک قاشق غذاخوری پودر کاکائو

یک لیوان شیر کم چرب

مقداری ترافل برای تزئین

طرز تهیه

یک لیوان شیر را داخل مخلوط کن بریزید. بعد پودر کاکائو را کم کم به شیر اضافه نمایید.

در مرحله بعدی بستنی را به شیر کاکائو آماده شده اضافه کنید. دستگاه مخلوط کن را روشن کنید. مخلوط بستنی و شیر کاکائو باید به اندازه ای هم بخورد که کاملا یک دست شود.

بعد از اینکه بستنی و شیر به خوبی مخلوط شدند، تکه های خرد شده شکلات را به آن اضافه کنید و دوباره آنها را با هم مخلوط کنید. مخلوط که یکدست شد، میلک شیک کاکائویی شما آماده است و می توانید با مقداری ترافل و پودر کاکائو روی آن را تزئین کنید.

میلک شیک شکلاتی بسیار محبوب است.

مواد لازم برای تهیه میلک شیک بادام زمینی

دو قاشق غذاخوری فنجان کره بادام زمینی

نصف لیوان بستنی وانیلی

یک لیوان شیر کم چرب

مقداری بادام زمینی برای تزئین

طرز تهیه

شیر و بستنی را داخل دستگاه مخلوط کن بریزید و بگذارید به خوبی با هم مخلوط شوند. بعد کره بادام زمینی را به مخلوط اضافه کنید و اجازه دهید تا مخلوطی کاملا یکدست آماده شود.

میلک شیک کره بادام زمینی آماده است. روی آن را با کمی خامه فرم گرفته یا یک اسکوپ بستنی و بادام زمینی تزئین کنید.

مواد لازم برای تهیه میلک شیک قهوه

یک لیوان بستنی وانیلی

یک فنجان قهوه

دو لیوان شیر کم چرب

یک قاشق غذاخوری سس شکلات

مقداری شکر

طرز تهیه

ابتدا یک فنجان قهوه دم کنید. توصیه می کنیم قهوه ای غلیظ آماده کنید.

بعد شیر و شکر و بستنی را داخل مخلوط کن بریزید و بگذارید تا با هم کاملا مخلوط شوند. مقدار شکر به سلیقه شما بستگی دارد. اگر ترجیح می دهید نوشیدنی شما کم شیرین باشد و دوست دارید تلخی قهوه را حس کنید، شکر کمتری بزنید. اما اگر نوشیدنی شیرین تری دوست دارید، میزان شکر خود را افزایش دهید.

پس از اینکه مخلوط یکدستی به دست آوردید قهوه دم کشیده و سس شکلات را داخل مخلوط کن بریزید و دوباره با دستگاه مخلوط کنید. به همین سادگی میلک شیک قهوه شما آماده است. روی آن را می توانید با خامه فرم گرفته و کمی پودر کاکائو تزئین کنید.

 

جهت بررسی دیگر محصولات قهوه سیراف به اینستاگرام ما سر بزنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.