قهوه سیراف, قهوه

نوشیدن قهوه به کاهش وزن کمک می کند

نوشیدن قهوه به کاهش وزن

نوشیدن قهوه به کاهش وزن کمک می کند ؟ یکی از دغدغه های اصلی خیلی از افراد به ویژه خانم ها کاهش وزن و داشتن هیکلی ایده آل می باشد. این افراد برای رسیدن به هدف خود رژیم های مختلفی می گیرند و از راهکارهای مختلفی استفاده می کنند. یکی از این راهکارها نوشیدن قهوه می باشد. کافئین موجود در این نوشیدنی خوش طعم باعث می شود تا میزان سوخت و ساز افراد افزایش پیدا کند.

اما باید بدانید که این نوشیدنی به تنهایی نمی تواند معجزه کند. بلکه مصرف آن در زمان و شرایط مناسب می تواند به فرایند کاهش وزن شما کمک کند. سایت قهوه سیراف در این مطلب بیان می کند که این نوشیدنی چطور می تواند باعث کاهش وزن شما گردد.

مطالعات انجام شده در این زمینه ثابت کرده اند، که اشتهای افراد پس از مصرف قهوه کاهش پیدا می کند. همین موضوع نیز باعث می شود که شما میل کمتری به خوردن غذا داشته باشید و به این صورت روند رژیم لاغری شما تسریع شود.

افزایش چربی سوزی با نوشیدن قهوه

جالب است بدانید که خاصیت چربی سوزی کافئین ثابت شده است. در قهوه میزان بسیار زیادی کافئین وجود دارد. در نتیجه مصرف به اندازه و به موقع این نوشیدنی در کنار یک رژیم غذایی سالم و مناسب، باعث می شود سوخت و ساز بدن به میزان سه تا یازده درصد افزایش پیدا کند.

چه نوع قهوه ای برای چربی سوزی مفید است؟

قهوه ترک دارای منیزیم و پتاسیم می باشد. این موضوع باعث می شود تا سطح قند خون بدن کاهش پیدا کند. در نتیجه شما دیگر میلی به خورد شیرینی ندارید و سلول های چربی بدن شما می سوزد.

یکی دیگر از نوشیدنی های مناسب برای لاغری قهوه سبز می باشد. این نوع از قهوه دارای خواص بسیار زیادی برای سلامتی و چربی سوزی می باشد. این نوشیدنی نیز قند خون را کاهش می دهد و سنتز چربی را افزایش می بخشد. به این صورت جذب چربی از غذاهای مختلف به بدن کمتر می شود.

خاصیت اسپرسو این است که متابولیسم بدن تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. در نتیجه این نوشیدنی نیز مانند یک چربی سوز قوی عمل می نماید و وزن شما را کاهش می دهد.

زمان مناسب برای چربی سوزی

بهتر است که همیشه حدود ساعت 9:30 تا 11:30 یک فنجان قهوه بنوشید. چرا که بعد از بیدار شدن از خواب شبانه میزان کورتیزول در بدن شما افزایش پیدا می کند. هورمون کورتیزول باعث می شود شما سریع تر هوشیار شوید. کافئین نیز در اول صبح این هورمون را کنترل می کند. بنابراین بهترین زمان مصرف این نوشیدنی وقتی است که این هورمون به میزان بالایی در بدن ترشح می شود.

یکی دیگر از زمان های مناسب برای مصرف این نوشیدنی بین ساعت دوازده تا یک ظهر هست. چون دوباره میزان هورمون کورتیزول در بدن افزایش پیدا می کند.

توصیه می کنیم که پیش از ورزش نیز فنجانی قهوه بنوشید. چون این نوشیدنی محرک است و میزان سوخت و ساز بدن شما را افزایش می دهد و می توانید کالری زیادی بسوزانید.

اما در نظر داشته باشید که افراط در هر مسئله ای نتیجه معکوس دارد. پس در مصرف این نوشیدنی تلخ و خوش عطر و بو تعادل را رعایت کنید.

 

جهت بررسی دیگر محصولات قهوه سیراف به اینستاگرام ما سر بزنید

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.