مقالات

فروش انواع قهوه ارزان قیمت

تقریبا همه عاشق قهوه هستند. چه آن کسانی که صبح برای آغاز یک روز با انرژی یک فنجان اسپرسو می نوشند و چه آنهایی که بعد از ظهرها در کافی شاپ یا تراس خانه نشسته و جرعه جرعه قهوه بعد از ظهرشان را می نوشند. ۶۴ درصد از مردم گزارش کرده‌اند که روزانه قهوه می‌نوشند. به‌عنوان یک فروشنده قهوه، می‌دانید که این بدان معناست که در تجارت قهوه می‌توان پول زیادی به دست آورد. در حالی که بازار قهوه مطمئناً رقابتی است، یافتن راه درست برای وارد کردن پای خود به این تجارت می تواند نتایج عالی ارائه دهد.

امروزه فروش انواع قهوه ارزان قیمت به عنوان یکی از فاکتورهای رقابتی در بازار خرید و فروش قهوه بسیار باب شده است. نکته ای که به نظر ما بدترین فاکتور برای این بازار رقابتی محسوب می شود.

نه تنها از نظر ما که از نگاه کارشناسان بازار و کارشناسان سرمایه این فاکتور یکی از بدترین فاکتورهای بازار رقابتی به شمار می رود، فاکتور رقابتی که در وهله اول هر آنکس که آنرا برای رقابت برگزیده است نابود خواهد کرد. و بعد رقیبانی که با این فاکتور سعی میکنند بازار را از آن خود کنند.

در ادامه این موضوع را بیشتر مورد بررسی و موشکافی قرار می دهیم تا به نادرست کسی گمان نکند که ما هدفمان تبلیغ قهوه گران به معنی گران فروشی است.

 

فروش انواع قهوه

کشورهای زیادی در قاره آفریقا، آسیا و آمریکا به عنوان تولید کننده قهوه محصولات خود را سالانه به سراسر دنیا صادر می کنند. این کشور ها محصولات خود را عمدتا به صورت خام و فله ای به کشور های مختلف صادر می کنند.

در ایران نیز معمولا انواع قهوه ها از سراسر دنیا به صورت فله ای وارد می شوند و مستقیم، همچنین از طریق واسطه ها در بازار  شهرهای مختلف در بین خریداران، عرضه می گردد.

قهوه ارزان قیمت

از نظر قیمت و شرایط فروش معمولا قهوه های فله  ای  به صرفه تر می باشند. منظور از قهوه ارزان قیمت قهوه بی کیفیت نیست. برخی از قهوه ها ارزان قیمت تر هستند و برخی گران قیمت می باشند. بسته به نوع قهوه که از نوع قهوه ربوستا باشد یا قهوه عربیکا قیمت قهوه ها متفاوت است. همچنان که قهوه روبوستا یا عربیکا نیز بسته به اینکه مربوط به کدام کشور و یا حتی کدام منطقه باشند باز قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

بر میگردیم به موضوعی که در ابتدای بحث به آن پرداختیم. حال فرض کنید که قهوه یک کشور خاص قیمت مشخصی در بازار قهوه دارد اما بعضی از فروشندگان هستند که آنرا پایین تر از قیمت بازار عرضه می کنند.بدون شک یک جای کار می لنگد.

به دنبال استفاده از قهوه های ارزان نباشید. اگر قهوه ای در بازار وجود داشت که از نظر قیمتی پایین تر قیمت عرف بازار بود در سالم بودن و با کیفیت بودن آن شک کنید. سعی کنید از مراکزی قهوه را تهیه کنید که مطمئن باشند. از قهوه های بدون برچسب بهداشت و سلامت خودداری کنید. استفاده از قهوه ارزان سلامت مشتری را به خطر می اندازد.

 

مدت زمان بو دادن انواع قهوه

یکی از مواردی که تهیه کردن قهوه ها مدت زمان خاصی دارد بعضی از طعم ها زود حاظر می شوند، ولی برخی نه اینطور نیست دیرتر از بقیه، که این راز خوشمزگی و دلچسب کردن آنهاست. مدت زمان بو دادن آنها به صورت زیر است:

  • ۷ دقیقه ، بو دادن ملایم (American Roast)
  • ۹ الی ۱۰ دقیقه، بو دادن متوسط (city roast)
  • ۱۱ الی ۱۳ دقیقه، بو دادن تا حد تیره (french roast)
  • ۱۴ دقیقه تیره ترین حالت (esperso roast)

انواع قهوه ها

انتخاب دانه قهوه خوب و تازه در درست کردن یک قهوه ناب بسیار مهم است، با داشتن دانه هایی با کیفیت از نظر عطر و طعم، می توان نوشیدنی خاص داشت. تهیه این دانه های خاص تخصص ما است. در صورتی که متقاضی خرید محصولات ما به صورت عمده هستید می توانید برای دریافت جنس مورد نیازتان از طریق پیام و تماس با ما ارتباط برقرار کنید. انواع گوناگون قهوه:

  • قهوه اسپرسو
  • قهوه فوری
  • قهوه بدون کافئین
  • قهوه فرانسه
  • قهوه ترک

در ادامه نیز لیست آخرین قیمت دانه های قهوه مجموعه سیراف قهوه را برای اطلاع شما مشتریان گرامی می آوریم. توجه داشته باشید که این لیست ممکن است بخاطر تغییرات قیمت ارز لیست قیمت روز محصولات ما را پوشش ندهد اگرچه این لیست بصورت مرتب به روزرسانی می شود. شما برای اطلاع از آخرین قیمت ها می توانید با شماره های تماس همکاران ما تماس بگیرید تا لیست آخرین قیمت ها را در اختیارتان بگذارند. ضمنا این قیمت ها برای خرید عمده می باشد. در خرید عمده حداقل سفارش 20 کیلو می باشد.

 

 

بازگشت به لیست