راهنمای خرید از قهوه سیراف

فروشگاه اینترنتی قهوه سیراف در موارد لازم دارای مجوز از مراجع ذیصلاح می باشد. این سایت عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی است و دارای نماد اعتماد الکترونیک و همچنین نماد ساماندهی رسانه های دیجیتال می باشد.

 

فروشگاه آنلاین قهوه سیراف مرجع خرید قهوه، اسپرسوساز، قهوه ساز و کلیه محصولات مرتبط و وابسته به صنعت قهوه می باشد. کلیه محصولات قهوه در این وبسایت در حال حاضر فقط به صورت عمده به فروش می رسد.

 

جهت خرید از طریق سایت می توانید به بخش محصولات مراجعه کرده و با انتخاب محصول مورد نظر و پرداخت از طریق درگاه اینترنتی سایت، خرید خود را نهایی کنید. کلیه سفارشات خریداری شده از طریق پست و همچنین باربری بنا بر نوع و حجم محصول انتخاب شده برای شما ارسال می گردد.

 

جهت خرید عمده محصولات لازم است مشتری پس از بررسی و انتخاب محصول با شماره های درج شده در وبسایت تماس گرفته یا از طریق واتساپ سفارش خود را ثبت کند.

 

سفارش مشتری پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان قهوه سیراف بررسی شده و در صورت احراز شرایط خرید عمده، پیش فاکتور برای مشتری صادر می شود.

 

شایان ذکر است انواع دانه قهوه (بیش از 40 نوع دانه قهوه) بعلاوه 8 لاین قهوه ترکیبی(Blend)، انواع قهوه ترک، قهوه های فوری و محصولات پودری در سبد فروش محصولات قهوه سیراف قرار دارد.

 

 ممکن است نام محصولی هنوز در بخش محصولات سایت درج نشده باشد. جهت اطلاع از لیست کلیه محصولات می توانید با کارشناسان فروش ما تماس گرفته یا در واتساپ برای دریافت لیست محصولات پیام دهید، همچنین از طریق پیوند قیمت قهوه برای مشاهده انواع دانه قهوه و قیمت ها اقدام فرمایید.

برای مشاهده قوانین و مقررات سایت اینجا کلیک کنید.

 

در ادامه به بخشی از سوالات پیش آمده درخصوص نحوه سفارش، پرداخت و ارسال پاسخ داده ایم. اگر پاسخ سوال خود را نیافتید می توانید در واتساپ با ما در ارتباط باشید.

نحوه ارسال سفارش ها برای تهران و شهرستان متفاوت است:

 

  • شهرستان:

کلیه سفارشات برای تمامی شهرستان ها از طریق پست یا باربری (بسته به حجم سفارش) ارسال خواهند شد.

 

  • استان تهران:

کلیه سفارشات برای تمامی استان تهران (بجز شهر تهران) از طریق پست یا باربری (بسته به حجم سفارش) ارسال خواهند شد.

 

  • شهر تهران:

کلیه سفارشات برای مناطق 22 گانه شهر تهران از طریق پست یا پیک ارسال خواهند شد.

 

تعیین نحوه و هزینه ارسال سفارش در پیش فاکتور ارسالی مشخص خواهد شد.

 

  • باربری:

برای سفارشاتی که از طریق باربری ارسال می شوند، مبلغی به عنوان هزینه ارسال تا باربری (هزینه درون شهری) در پیش فاکتور لحاظ شده و پس از ارسال سفارش، مبلغی به عنوان پس کرایه توسط باربری از مشتری دریافت خواهد شد. میزان این مبالغ بسته به حجم سفارش متغیر است.

در خصوص باربری‌های انتخابی توسط مشتریان، چنانچه باربری انتخابی طرف قرارداد فروشگاه نباشد، مبلغ هزینه ارسال تا باربری در فاکتور منظور خواهد شد.

  • پست:

هزینه ارسال سفارشات از طریق پست روی پیش فاکتور ارسالی پس از ثبت سفارش مشخص خواهد شد.

محاسبه هزینه پستی=(هزینه کارتن+هزینه بسته بندی+هزینه ایاب و ذهاب کالا+هزینه تست کالا+هزینه تعرفه پستی+تعرفه ارسال از استان بوشهر)

تعرفه ارسال از استان بوشهر: به دلیل شرایط خاص ارسال از استان بوشهر هزینه ارسال بیش از تعرفه مصوب می باشد. از این جهت هزینه ای به عنوان تعرفه ارسال به هزینه ها افزوده می شود. 

  • پیک :

هزینه ارسال سفارشات از طریق پیک بر اساس تعرفه الوپیک خواهد بود.

  • آنلاین:

در این روش پس از ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور، با مراجعه به حساب کاربری و انتخاب سفارش مورد نظر می‌توانید وجه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

  • کارت به کارت:

در این روش پس از ثبت سفارش و صدور پیش فاکتور، مبلغ فاکتور به شماره کارت درج شده در انتهای فاکتور واریز خواهد شد.

 

لطفا در نظر داشته باشید که ملاک قهوه سیراف برای محاسبه زمان ارسال، تاریخ واریز وجه توسط مشتری و اطلاع آن به فروشگاه خواهد بود.

زمان تقریبی ارسال سفارش در زمان‏‌های عادی 2 الی 5 روز کاری و در ایام جشنواره و فروش‌های ویژه تا یک هفته کاری خواهد بود.

تبصره: ممکن است زمان ارسال برخی سفارشات به دلیل حجم بالا یا موارد دیگر، متفاوت از سفارشات عادی باشد که این امر به اطلاع مشتری خواهد رسید.

فرم تماس با ما