قهوه سیراف, قهوه

6 نکته کلیدی برای خرید بهترین قهوه ساز+فیلم

6 نکته کلیدی برای خرید بهترین قهوه ساز

6 نکته کلیدی برای خرید بهترین قهوه ساز ، قطعا نوع و کیفیت قهوه در طعم بی نظیر این نوشیدنی نقشی اساسی ایفا می کند. اما نباید نقش دستگاه های قهوه ساز را در بالا بردن کیفیت این نوشیدنی خوش عطر و بو دست کم گرفت. احتمالا اگر شما هم به دنبال قهوه ساز گشته باشید، طیف وسیع مدل های مختلف آن شما را گیج کرده است. از همین رو سایت قهوه سیراف تصمیم گرفته در این مطلب نکاتی را مطرح کند تا شما بتوانید دستگاهی متناسب با نیاز خود تهیه نمایید.

 

عادات شما در نوشیدن قهوه

اولین نکته ای که شما برای خرید دستگاه قهوه ساز باید در نظر بگیرید، این است که شما به چه نوع قهوه ای علاقه دارید. چرا که برای دم کردن انواع قهوه دستگاه های مختلف و متنوعی وجود دارد. به همین خاطر علاقه شما تاثیر بسیار زیادی بر روی خرید دستگاه مورد نیاز دارد.

 

میزان مصرف قهوه

اگر شما در روز بیشتر از یک فنجان قهوه مصرف می کنید، یا اگر برای تعداد بیشتری قهوه تهیه می کنید، بهتر است دستگاهی بزرگتر تهیه کنید. دستگاهی که قابلیت تولید 10 الی 12 فنجان در یک وعده را داشته باشد. بنابراین پیش از خرید دستگاه میزان مصرف روزانه خود را بسنجید تا بتوانید دستگاهی متناسب با نیاز خود تهیه کنید.

چنانچه شما جزو آن دسته افرادی هستید که هر روز صبح باید قهوه بنوشند، بهتر است دستگاهی تهیه کنید تا قابلیت برنامه ریزی داشته باشد. چون ممکن است شما صبح ها برای مصرف قهوه خود عجله داشته باشید. با تهیه این نوع دستگاه می توانید از شب قبل آن را تنظیم کنید تا صبح به طور خودکار قهوه دم شده به موقع حاضر شود.

نوع قهوه مورد علاقه افراد در انتخاب دستگاه قهوه ساز تعیین کننده است.

 

نوع قهوه

برای مثال چنانچه ترجیح شما به جای قهوه گرم، قهوه سرد دم است، مدل های فیلتری مجهز به حالت های دم روی یخ برای شما مناسب تر می باشد. بنابراین حتما پیش از خرید دستگاه به نیاز و سلیقه خود در نوشیدن قهوه توجه کافی نمایید.

ابعاد دستگاه قهوه ساز

نکته بعدی که در خرید دستگاه قهوه ساز بسیار مهم است، ابعاد آن می باشد. شما باید بدانید که دستگاه خود را باید کجای آشپزخانه قرار دهید. چون فضای اکثر آشپزخانه های امروزی محدود می باشد و دستگاه های قهوه ساز نیز فضای زیادی را اشغال می کنند. قرار دادن این دستگاه ها در زیر کابینت ها توصیه نمی شود. چرا که شما مجبور هستید برای هر بار استفاده، آنها را به جلو بکشید تا به راحتی کار کنند. به همین خاطر باید فضایی کاملا آزاد را به این دستگاه ها اختصاص دهید.

 

ویژگی های دستگاه قهوه ساز

یکی از نکاتی که در خرید دستگاه های قهوه ساز موثر است، ویژگی ها و امکانات آنها می باشد. عموما این دستگاه ها دارای امکانات مختلفی هستند. اما گاهی اوقات این امکانات زیادی هستند و تنها هزینه شما را افزایش می دهند. پیش از خرید دستگاه مطمئن شوید کدام ویژگی ها و امکانات دستگاه برای شما لازم و ضروری است.

 

سهولت استفاده از دستگاه قهوه ساز

بهتر است پیش از خرید دستگاه مورد نیاز خود، در مورد نحوه استفاده از آن تحقیق کنید. چون بعضی از افراد به دنبال دستگاه هایی هستند که استفاده از آنها آسان باشد. اما برخی دیگر نیز به دنبال دستگاه های حرفه ای تر هستند و پیچیدگی استفاده از آنها برایشان اهمیت ندارد.

 

جهت بررسی دیگر محصولات قهوه سیراف به اینستاگرام ما سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.