ارتباط با ما

ionicons-v5-n

آدرس

پشتیبانی امور مشتریان: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، بلوار محمد علی کشاورز، کوچه سوم شرقی

دفتر بوشهر: استان بوشهر، شهر بوشهر، خیابان مطهری، کوچه عرفان 26، پلاک 10

اطلاعات تماس

تلفن پشتیبانی: 02128421287

تلفن واحد فروش عمده: 09120602986

پیگیری سفارشات: 02128421287

پست الکترونیکی

info@sirafcoffee.ir

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

مشاوره و سفارش

سوالات متداول

به دلیل اینکه ما محصولات خود را به صورت عمده به فروش می‌رسانیم، شاید این سوال برای خیلی از شماها پیش بیاید، که حداقل مقداری که می‌توان قهوه سفارش داد چقدر است؟ در پاسخ این سوال به شما می‌گوییم، که حداقل قهوه‌ای که از هر نوع می‌توانید سفارش دهید 5 کیلوگرم است. لازم به ذکر است، مجموع چند نوع قهوه با همدیگر که بشود 5 کیلوگرم قابل قبول نیست. بلکه بایستی از هر نوع قهوه موجود حداقل 5 کیلوگرم سفارش ثبت شود.

افرادی هستند، که دوست دارند محصولات و کالاهای مورد نیاز خود را به صورت حضوری خریداری نماید. این امکان برای شما فراهم است، که قهوه عمده را به صورت حضوری از ما خریداری نمایید. برای پیدا نمودن اطلاعات تماس و آدرس، کافی است، از قسمت تماس با ما سایت مراجعه نمایید.

قابل ذکر است، ارسال قهوه عمده‌ای که به صورت آنلاین از ما خریداری می‌کنید، از شهر تهران به سراسر کشور است.

در هر کیسه ارسالی قهوه، متناسب با نوع و میزان قهوه سفارش داده شده وزن کیسه قهوه متفاوت خواهد بود. ولی به صورت کلی بسته‌‌های قهوه از 5 تا 30 کیلوگرم وزن دارند.

در کل ما رست قهوه‌ها را زمانی انجام می‌دهیم، که سفارش مشتری به ثبت می‌رسد. پس از رست، قهوه مورد نظر را بسته‌بندی و برای کاربران عزیز در سراسر کشورمان ارسال می‌کنیم.

نحوه ارسال قهوه سفارش داده شده برای شهرهای مختلف، متفاوت است. مثلا سفارش‌هایی که در تهران به ثبت می‌رسد، توسط پیک و سفارش‌های شهرستان توسط باربری صورت می‌گیرد. سفارشات با بسته‌بندی بسیار مناسب به دست مشتریان خواهد رسید.

پس از ثبت سفارش مورد نظرتان، در تهران حداکثر 2 روز کاری و در شهرستان حداکثر 3 روز کاری به دست مشتریان عزیز خواهد رسید.