درباره ما

درباره ورنا

«قهوه ورنا» سال ۱۳۹۶ با هدف تمرکز بر قهوه و هرآنچه به قهوه ربط دارد در بندر بوشهر تأسیس شد. هدف ما در ابتدا تأمین بازار محلى بود. در ادامه‌ی کار با راه افتادن وبسایت و شبکه‌های اجتماعی شمار مشتریان و خریداران تازه‌ای پیدا کردیم که در بهتر شدن خدمات و حرفه‌ای‌تر شدن به ما کمک کردند تا بتوانیم با نام‌آواران صنعت و کسب‌و‌کار قهوه‌ی ایران همکاری کنیم.

حالا در بهار سال ۱۴۰۰ یکی از شعب قهوه ورنا در بندر بوشهر فعال است. همچنین با توسعه‌ی کسب‌وکار موفق شده‌ایم، علاوه بر پخش و فروش انواع دانه‌ی قهوه مرغوب، به کار پخش عمده و فروش دامنه‌ی وسیعی از ابزارهای دم‌آوری و سِرو قهوه و همچنین تجهیزات کافی‌شاپ نیز بپردازیم. همچنین امروز برشته‌کاری قهوه ورنا با استفاده از مرغوب‌ترین و تازه‌ترین دانه‌های خام قهوه محصولی باکیفیت و خوش‌عطر را در بسته‌بندی‌های متنوعی مستقیماً از کارخانه‌ی تهران در سریعترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند.

ما فکر می‌کنیم علاوه بر انتخاب دانه‌ی خام باکیفیت قهوه باید دانش تخصصیِ این حوزه نیز به کار گرفته شود تا محصولی مرغوب به دست آید. برای همین تیم کاریِ قهوه ورنا علاوه بر تعهد به حفظ کیفیت مواد اولیه و خدمات منظم، همواره دانش حوزه‌های مربوط به فرآوری قهوه را دنبال می‌کند تا بتواند مدعیِ آن باشد که قهوه‌ای مرغوب و ابزارهایی باکیفیت و بادوام به شما ارائه می‌دهد.

ثبت سفارش سریع