درباره ما

درباره ورنا

«برند ورنا» در سال ۱۳۹۶ در بوشهر همیشه شرجی متولد شد. فرهنگ قهوه و قهوه‌خانه‌ نشینی سابقه دیرینه‌ای در بوشهر دارد. بوشهر به سبب موقعیت جغرافیایی‌اش از دیرباز محل مراودات و ارتباطات فرهنگها و اقوام مختلفی بوده که به این شهر بندری سفر می‌کرده‌اند. در نتیجه بازار قهوه در بوشهر همیشه داغ بوده و امروزه نیز بوشهر میزبان کافه‌های متعددی است. ورنا نیز با اتکا به چنین پیشینه‌ی غنی کار خود را از بوشهر آغاز کرد تا خدمت‌رسان مصرف‌کنندگان و علاقمندان به فرهنگ قهوه باشد. هم اینک مجموعه ورنا علاوه بر استان بوشهر، عرضه کننده انواع دانه قهوه و تجهیزات کافی شاپی به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد.

راه اندازی وبسایت ورنا

در مجموعه ورنا همواره این هدف را دنبال کرده‌ایم که بهترین خدمات را در کوتاهترین زمان ممکن به خریداران ارائه دهیم. در نتیجه بر آن شدیم با به کارگیری به روزترین امکانات ارتباطی با مصرف‌کنندگان و مشتریانمان در تماس باشیم. با راه اندازی وب سایت ورنا تلاش کردیم تا گستره خدمت‌رسانی به خریداران وسیع‌تر کنیم و نه تنها بوشهر بلکه کل ایران را تحت پوشش قرار دهیم. ما با استفاده از امکانات فضای وب، توانستیم برند ورنا را به صورت جدی و اصولی معرفی کنیم. وجود وب سایت و شبکه‌های اجتماعی سبب شد تا اعضای جدیدی از سراسر ایران به خانواده ورنا بپیوندند.

این تلاش همیشگی اعضا و عشق نسبت به ورنا سبب شد تا خانواده ورنا روز به روز بزرگتر شده و افراد بیشتری از استان‌های دور و نزدیک ایران به ما مراجعه کنند. از آن جایی که یکی از اهداف ما توسعه هر چه بیشتر ورنا است، همواره تلاش کرده‌ایم تا مواد و محصولاتی با بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهیم. همین امر سبب شد تا ورنا بتواند تبدیل به یک برند ماندگار در عرصه قهوه شود و بتوانیم با نام‌آوران صنعت و کسب و کار قهوه همکاری داشته باشیم. این همکاری نیز سبب شد تا علاوه بر تجربه‌های ارزشمند، مخاطبان بیشتری نیز جذب برند ورنا شوند.

تأسیس شعب ورنا

حالا در بهار سال ۱۴۰۰ برشته‌کاری قهوه ورنا با استفاده از مرغوب‌ترین و تازه‌ترین دانه‌های خام قهوه محصولی باکیفیت و خوش‌عطر را در بسته‌بندی‌های متنوعی مستقیماً از کارخانه‌ی تهران در سریعترین زمان ممکن به دست شما می‌رساند. و یکی از شعب قهوه ورنا همچنان در بندر بوشهر فعال است. ما همچنین با توسعه‌ی کسب ‌و کار خود در زمینه قهوه موفق شده‌ایم علاوه بر پخش و فروش انواع دانه‌ی قهوه مرغوب، به کار پخش عمده و فروش انواع مختلفی از ابزارهای دم‌آوری و سرو قهوه و همچنین تجهیزات کافی‌شاپ نیز بپردازیم.

زمینه های کاری ورنا

ورنا به صورت تخصصی در زمینه فروش دانه‌های قهوه متنوع و مرغوب به صورت عمده فعال است و شما می‌توانید هر نوع قهوه که علاقمندید را در مقادیر عمده خریداری کنید. ورنا همواره در تلاش است تا انواع متنوع قهوه را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه بدهد. همچنین ورنا در زمینه فروش ابزارهای دم‌آوری و تجهیزات کافی‌شاپ‌ها نیز فعالیت می‌کند. انواع اسپرسوسازها با برندهای معتبر و با کیفیت همچون مباشی، نوا، جی پاس و … در میان محصولات ما وجود دارند.

خط مشی ورنا

ورنا در تلاش است تا بهترین و باکیفیت‌ترین قهوه و محصولات مربوط به قهوه را به مشتریان خود عرضه کند. ما باور داریم که کیفیت بالای محصول، خدمات متنوع و ارتباط دو طرفه با مشتریان مهمترین عوامل در توسعه و رشد کسب و کار است. با این حال کیفیت محصولات تنها شعار نیست و تجربه چندین ساله تیم ورنا و رضایت مشتریان نیز گواه این امر می‌باشد.

با این حال فضای مجازی و حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی سبب شد تا اعتماد و رضایت مخاطبان بیشتری از جمله فروشندگان عمده قهوه، مدیران کافی شاپ‌ها و قهوه فروشی‌ها را به خود جلب کنیم. همچنین مشتریان سازمانی اعم از شرکت‌های صنایع غذایی که به تولید محصولات غذایی بر پایه قهوه مشغول هستند و شرکت‌های دارویی به خصوص تولیدکنندگان داروهای گیاهی نیز در میان مشتریان برند ورنا هستند.

ثبت سفارش سریع